Mi lehet a baja a Ps3-nak?

Figyelt kérdés
Ma játszottam a Gran Turismo 5-el mikor egyszer csak lefagyott és csak úgy tudtam kikapcsolni a PS3-at hogy áramtalanítottam. Majd most délután beakartam kapcsolni és csak kerreget majd kiírta hogy nem találja a hardwarert és ennyi, semmit se lehet vele csinálni.

2012. márc. 3. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
*Nem találja a Hard Drive-ot. Lehet ugyanazt írtam megint, nem értek hozzá.
2012. márc. 3. 17:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Hard drive = merevlemez

Valószínűleg a merevlemez ment tönkre, de pontos hibaüzenet nélkül ez csak tipp.

2012. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Cannot start. The Hard Drive was not found vagy valami ilyesmi. 2 hónapja vettem elég sajnálatos...

Köszi a választ!

2012. márc. 3. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Vidd el szervizbe, még úgy is garanciás ha csak 2 hónapja vetted.

Az adatok valószínűleg elvesznek, de a PS3 megy tovább.

Ha hivatalos Sony szervizt kaptál akkor bemész és már kapod is a refurbished ps3-mat.

Ha nem hivatalos akkor várni kell sajnos amíg megcsinálják ott, ahol vetted.

2012. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

B@szki nehogy szervizbe vidd!!! még kitalálják, h vegyél egy újat... Nekem is azt mondták, hogy javithatatlan, ugyanez történt... Inkább csináld ezt, nekem müködött:

1. Állitsd a PS3-at függőlegesen (Azaz a PlayStation3 felirat legyan vízszineteen)

2. Most fordítsd fejjel lefele (PS3 felirat fejjel lefele)

3. Találsz egy kis fedőlemezt, rajta 4 különböző nyelven van ugyanaz a felirat (Angolul: Detach this...)

4. Ezt vedd le

5. Csavard ki a kék csavart

6. A kis fémpöcöknél fogva húzd oldalra a HDD-t, vedd ki

7. Száraz ruhával töröld át (Nehogy nedvessel)

8. Rakd vissza

9. Csavar a helyére

10. Panel a helyére

Ennyi... Ha most sem müködik vidd el a Konzol Világba, ott még értenek is hozzá :D

2012. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző:


ha volt rá még érvényes garancia, és hivatalos Sony szervizhez vitted, és nem szerelted előtte szét a gépet egyszer sem (ami miatt ugye ugrik a garancia), akkor nem fizettetik ki veled, hanem kapsz egy refurbished PS3-mat (tehát beadod a tiédet, hogy XY baja van, és kapsz egy teljesen más PS3-mat, amit már ők felújítottak, ennek lehet örülni is és nem örülni, ez van, jobb, mint a régi rendszer).

2012. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Előző!

Amit az előtted való ember írt azzal csak a HDD-t veszi ki ami nem jár garancia vesztéssel. Amúgy meg ha 2 hónapos vidd szervizbe felesleges neked belenyúlni

2012. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, azt nem tudtam, hogy mi jár garanciavesztéssel, de azt tudom, hogyha valamilyen szinten szétszeded és a matricák elszakadnak akkor lőttek neki.
2012. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!