Mit kezdjek a PSP-mmel?

Figyelt kérdés

Van egy PSP 3004-em.Szeretnék venni egy Xbox Slimet,de sajnálom eladni a PSP-m,mert szeretem,de sajnos már játék sincs rá,és a Boxhoz kb.15000 Ft kell még.Elég jó áron tudnám eladni,mert karcmentes,képernyővédő fóliás,védőtokos,stb. Kb. 25-35 üzemóra van benne,szóval kicsit kihasználatlan.Az üzemórákat meg tudnám valahol nézni?Esetleg már nem jönnek ki rá új játékok?

A válaszokat köszönöm!


2012. márc. 3. 18:09
 1/6 anonim válasza:

Add nekem!!! csak vicceltem


De most gondolkodj melyik a jobb psp vs xbox 360 slim

hogyha kihaszálatlan akkor add el vagy kér meg a szüleidet hogy támogassanak mret te pl.: elmosogatsz helyettük vagy porszívózol stb ilyen házimunka és cserébe kérsz egy kis pénzt és igy hamar összejön!:


Sok sikert!

2012. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha amúgy sem használod a PSP-t, akkor ne tartogasd, add el amíg tudod, talán 25-öt is kaphatsz érte, és akkor még PS3-mat is vehetnél.


Ha meg nem akarod eladni a PSP-t akkor nem tudunk segíteni, szerezz valahonnan pénzt, vagy várj.

2012. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2012. márc. 3. 22:56
 4/6 jani:D válasza:
játszá vele arra van :D
2012. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jani:D válasza:
de ha pénz kell aszülök segithetnek vagy dollgozz megérte
2012. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Játszanék vele,de semmi új játék nincs rá.:( Próbáltam,de azt mondják,h javítsak..

2012. márc. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!