Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a hangfalnak?...

Mi lehet a baja a hangfalnak? Amikor bekapcsolom kb.5 másodpercig zúg, utána abbahagyja, de nem ad hangot. Ha meg tekergetem a hangerőgombot pattog a hang.

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 17:16
 1/7 norberto79 ***** válasza:
ez micsoda házimozirendszer?, mindegyik hangfal?
2012. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5.1-es hangfalszett. Mindegyik hangfal ezt csiálja, ha rá van dugva.
2012. márc. 4. 19:43
 3/7 anonim válasza:
a pattogás szerintem a potméter miatt van. elhasználódott. a zúgás az bármi lehet(a vezeték,a hangrendszer vagy amire éppen csatlakoztatva van valami gerjed, összeér
2012. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor is zúg, ha nincs rákötve semmire. Esetleg ha feltöltenék egy videót, többmindent kilehetne deríteni?
2012. márc. 4. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
A potencióméter kontakt hibás! A potmétert ki kell cserélni, vagy kontaktsprével be kell fújni. Egyébb hiba is előfordúlhat pl: a potméter forrasztása a panelba kontakthibás.
2012. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lekötöttem a potmétert is (kilehet húzni), és simán bedugtam a konnektorba, majd bekapcsoltam és még így is zúg. Alaplap hiba lehet?
2012. márc. 4. 21:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Hehúztam a 14 V-os trafót is, dugtam rá egy 12 V-osat próbaképpen, hátha a trafó a bűnös, de nem, még mindig fennáll a probléma.
2012. márc. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!