Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Iptv-s szolgáltatásom van,...

Birdman kérdése:

Iptv-s szolgáltatásom van, milyen multimédia felvevőt vegyek hozzá amivel tudok felvenni a tv-ből műsorokat?

Figyelt kérdés

A set top box-om nem merevlemezes és elő sem vagyok fizetve a megállítható visszatekerhető felvehető élő adásra, ezért keresek más megoldást hogy hogy lehetne megoldani a felvételt! LG 42PG3000 típusú plazma tv-m van a set top box pedig Cisco ISB2001MT!

[link]

[link]

[link]

Ilyesmikre gondoltam én amivel Usb-s eszközökre lehet felvenni a műsort! A kérdést azért tettem itt fel mert én nem nagyon értek hozzájuk hogy ezeket össze lehete valahogy kötni úgy hogy ha lehet működjön is!:D



2012. márc. 6. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom senki nem ír ezért elmondom a véleményem. Ezek a készülékek (ha jól tudom)csak a saját maguk által vett tv műsort tudják rögzíteni (dvbt). Lehet, hogy külső forrásból származó jelet is tudnak kezelni esetedben ami az iptv setup box kiadna felé (ebben nem vagyok biztos) plusz igényelnek egy merevlemezes külső meghajtót .Nem olyan rég még az asztali dvd-recorderek voltak erre a célra leg alkalmasabbak (én is egy ilyent használok ha muszáj).Most már nemigen van ,újonnan esetleg merevlemezest kapsz nem olcsó. A műsor rögzítés szinte felesleges mind a kereskedelmi mind a közszolgálati tv saját készítésű műsorai elérhetők a netten. Egyéb külföldi filmek és sorozatok szintén fellelhetők. Amennyiben mégis rögzíteni szeretnéd de csak annyira hogy megnézd akkor legegyszerűbb mégis a visszanézhető csomagot megvenned.
2012. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen tudom sajnos milyen drágák mert néztem már azokat amerevlemezes dvd felvevőket, ezért próbáltam valami olcsóbb megoldást kitalálni rá! De úgy látszik ezt sehogy sem fogom megúszni! Amúgy meg Forma1 et akarok vele fölvenni meg hasonló sport eseményeket, azokat meg nem szokásuk feltenni a netre, vagy is én még nem nagyon találkoztam vele!
2012. márc. 9. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] Első találat Forma 1 letöltésére ,de torrentre is fel szokták rakni. Amennyiben elég a mindig tv által szabadon fogható adások rögzítése ez a legolcsóbb (egyszerűbb )megoldás. [link]
2012. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!