Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LED TV javítható, ha ilyen...

LED TV javítható, ha ilyen gondja van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyáron vettem egy LG LW4500 3D tv-t. Eddig minden oké volt vele. Ma bekapcsoltam, és kb.a képernyő közepén van egy függőleges fekete vonal, a képernyő tetejétől az aljáig. Ez mitől van? Pixel hiba? Javítható? Sajnos anno interneten vettem, nem szeretném ha vissza kéne küldözgetni:/ Esetleg tudtok rá megoldást, vagy mindenképp szervíz?:/


2012. márc. 8. 14:22
 1/4 anonim válasza:

Elszállt egy sor a tft panelben. Ha minden képnél ugyan ott van a fekete csík, akkor tuti, hogy ez van. Ha van még garancia, akkor cserélik a tft panelt, mivel 1080 pixel oda van (bőven több, mint a megengedett pixelhibaszám.)

A hiba arra vezethető vissza, hogy elégett, vagy megszakadt egy vékony vezető szál.

2012. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, minden képnél megvan a függőleges vonal. Próbáltam dvd-t nézni, vagy a csatornák közt váltogatni, mindenhol ott van:/
2012. márc. 8. 14:32
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk az fura, h most letöröltem a képernyőt, h ne legyen poros ha már el kell vitetni, és most meg helyre jött. Ahogy hozzáértem, eltűnt a függőleges csík.

Most akkor ez h van?:/

2012. márc. 8. 14:37
 4/4 anonim válasza:
hát az nem semmi xd lehet hogy érintkezés hiba ebben a vezető szálban
2012. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!