Vettem egy tp link routert össze dugtam mindet ahogy kell és nem tudok tovább lépni a telepitésnél. Mi lehet a baj? Digi netem van

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 20:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A routert nem kell telepíteni, azt konfigurálni kell.

Hol akadtál el? Meg tudtad hívni konfiguráláshoz a routert? Bejutottál a menüjébe?

2012. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
sehová nem jutottam be nem ismeri fel felhivtam a digit de nem tudtak segiteni
2012. márc. 11. 15:57
 3/25 anonim ***** válasza:

A Diginek ehhez alig van köze.. (Van jelszód a Digihez?)

PC hálózati kártyáját összekötöd a router egyik LAN portjával, bekapcsolod a routert, megnyitsz egy böngészőt, beütöd a router IP címét (az én TP-Linkem eredetileg: 192.168.1.1) és meg kell jelenni a routernek, azaz kéri a ROUTER belépéshez az adatokat: általában ADMIN, ADMIN..

És akkor lehet konfigurálni..

Semmi digikábel bedugás, semmi nem kell hozzá, mármint a konfiguráláshoz!

Eddig eljutottál?

2012. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem tudok böngészöt megnyitni mert nincs net ha a routert bedugom
2012. márc. 11. 17:33
 5/25 A kérdező kommentje:
van jelszom a digi hez
2012. márc. 11. 17:37
 6/25 A kérdező kommentje:
1- router wan ba a net 2-lan +GÉP ÖSSZE KÖTVE 3-nincs net itt tartok
2012. márc. 11. 17:39
 7/25 anonim ***** válasza:

Olvasol és értesz?

"Semmi digikábel bedugás, semmi nem kell hozzá, mármint a konfiguráláshoz! "

Mégegyszer! A sivatag közepén is tudok egy PC-vel routert konfigurálni! Nem kell hozzá net! A KONFIGURÁLÁSHOZ!

Ahhoz, hogy a Diginetet tudd használni, természetesen kell a konfigurált router..

"Nem tudok böngészőt nyitni"

Ahhoz, hogy a PC-n böngészőt nyissak se router, se hálózati kártya nem kell! De megnyílik, igaz nem jó semmire, de hogy is van ez Nálad?

2012. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
össze dugtam a routert a géppel ahogy irtad semmi net.és semmi nem történik nem jön fel a tp link oldal ahol a konfigurálást meg lehet csinálni. én ezt már nem értem Le irnád lépésröl lépésre.Köszönöm
2012. márc. 11. 18:24
 9/25 anonim ***** válasza:

Már leírtam, ennél részletesebben nem lehet, minden mozzanata le van írva!


PC hálózati kártyáját összekötöd a router egyik LAN portjával, bekapcsolod a routert, megnyitsz egy böngészőt, beütöd a router IP címét (az én TP-Linkem eredetileg: 192.168.1.1) és meg kell jelenni a routernek, azaz kéri a ROUTER belépéshez az adatokat: általában ADMIN, ADMIN..


Te viszont nem írsz részletesen, honnan tudjam, hogy mit csinálsz rosszul!!

Hol van írva, hogy indítod a böngészőt?? Attól, hogy összedugod a kábeleket, még nem jelenik meg semmi!!

2012. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
el inditom pl googlet be irom a keresöbe az ip cimet és semmi
2012. márc. 11. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!