Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy xboxom és már a f... kivan a gold-al. Ha tudnátok mennyire örültem amikor végre összeperkáltam a pénzt a bf3-ra. Csináltam egy új accountot (egy trükk amivel lesz ingyen 1 hó live-od cserébe nem lesznek meg a mentéseid) hogy csak a bf-el játszak. Amikor lejárt az 1hó (kb 3 hónapja) akkor nem akartam új accountot csinálni mert annyi mindent fel oldottam + az sv-98 sniperem is maxon volt minden megvolt hozzá. Azóta nem vetem gold-ot mivel ink játékot vettem ,de már eléggé ideges vok h fizetni kell azé a szarért. Szerintetek megérné váltani ps3-ra? Ott megveszem a játékot azt már tudok egyből online játszani minden 10 ezer forint nélkül.Csak az xbox kontroller szimpatikusabb:/ De amúgy régebben volt ps2-őm és lehet h jobban jártam volna ha ink ps3-at veszek. mert ehhez az xboxhoz is szinté vért izzadtam h meglegyen. Gondolkoztam h eladom minennek együtt (játékok is ) és veszek ps3-at, megérné?
2012. márc. 9. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Xboxot el tudod adni 35-be, 40-be. Ps-t meg kapsz 60-ba,+ a játékok ( ha 2 játékkal számolunk azis 26000 szal 86000 Ft ami neked minimum 46000 Ftot jelent még +ba az 3-4 évnyi gold account. 3-4 év után meg úgyis megunod :D Szerintem felesleges macera lenne váltani :)
2012. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Marhaság.

Évi 10000 (egyébként olcsóbban is lehet) annyira nem sok, ennek többszörösét buknád egy ilyen váltással.

2012. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!