Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Betört a fenykepezom kepernyoj...

Betört a fenykepezom kepernyoje. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Amerikabol kaptam egy Sony cd mavika cd500 as gepet de nemregiben sajnos betort.Dragan csinalnak meg?Esetleg lehetne venni hozzá egy uj kepernyot amit beszerelnek?Ebayen neztem de ehhez a gephez nem talaltam, vagy esetleg más gepek kepernyoje is jo lenne bele?

2012. márc. 10. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy 8 éves fényképezőgép. Olcsóbban és jobban jössz ki ha veszel egy újat.
2012. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt. Még szakembert se nagyon találsz hozzá, ugyanis márkaboltok vannak, és az egyik nem piszkál bele a másikba.
2012. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] Ez akk nem jó?
2012. márc. 11. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez elméletileg egy Mavica CD400-hoz való kijelző, míg a Te géped CD500. Van rá esély, hogy ugyanaz és jó lenne vele. De ennyi pénzért (16.000 Ft+szerelés, ha találsz valakit aki egyáltalán beszereli...) már kapsz egy jobb fényképezőt mint a mostanid.
2012. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!