Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ORION mp3 lejátszó omp 09-es,...

Vanda1995 kérdése:

ORION mp3 lejátszó omp 09-es, és nem tudom meddig kell tölteni, vagy hogy jelzi ki a gép, vagy bármi, ha feltöltötte?

Figyelt kérdés

A napokban vettem, és a kis lámpája, ami a jobb oldalán alul található, olyankor világít, amikor USB-vel fel van csatlakoztatva a gépre. Amikor csak zenét hallgatok, akkor pedig folyamatosan villog. Semmilyen mellékelt tájékoztatót nem adtak hozzá, csak alap használati utasításokat. Valaki légyszi segítsen! Köszi.


Ja, és...

amikor fel van csatlakoztatva gépre, de nincs bekapcsolva, akkor a gép nem is észleli és gondolom nem is tölti...


2012. márc. 11. 17:24
 1/3 anonim válasza:
Én is most vettem... Rájöttél ,hogy meddig kell tölteni , mert nekem csak pirosan világít. Kösziii
2012. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sync válasza:
Lejátszási idő: kb. 8-10 óra 1 feltöltéssel
2012. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is ha fel van rakva tölteni (nem számítógépen keresztül) akkor csak villog. először azt hittem hogx abbahagyja a villogást ha feltöltött de egyfolytában villog. ez mit jelent?? ilyenkor egyáltalán tölt??
2014. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!