Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magától újraindul vagy kikapcs...

Magától újraindul vagy kikapcsol a számítógépem. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Olvastam már hasonló kérdéseket de mindenki mást ír..

Új tápegység (560W) új videó kártya (Nvidia gt520) új ram,

és még a win7-et is újraraktam de a probléma azóta is fenn áll. Magától újraindul, meg azt is szokta hogy kikapcsol és csak pár perc múlval tudom bekapcsolni. Mi a baj?



2012. márc. 12. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik vagy a processzor, vagy a videókártya. Ha a procit nem cserélted, akkor valószínűleg az. Pucold ki a hűtőt, pasztázd újra, ha nem használ, cseréld le.
2012. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hőmérsékletet ezzel megnézheted:


[link]


[link]

2012. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképp jártam egy 500 w os tápegységgel. Állandóan leállt, majd elindult a gépem. Álmomban sem gondoltam volna, hogy a táp hibás lehet. Olyan jó nehéz, igazi vasból levő tápról beszélek. Aztán egyszer egy leállás után véletlenül a táp mőgá nyúltam, és csak ugy sütött a belőle áradó forró levegő. Előtt épp megnéztem a proci hőmi- je nem volt 40 fokos sem. Kivettem a tápot, és most egy 300 w os codegen hajtja a gépet, és hideg mint 3 napos hulla. Szal ennyit a nagy tápokról.
2012. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget a hőmérséklet gépigényes játékon 60fok, a gépem teljesen kitakarítottam de nem szűnt meg a probléma, egyébként sose volt pasztázva a proci, más tipp?
2012. márc. 13. 15:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én gépemben 5 év alatt 4 tápegység csere volt egyfolytában meghalnak..
2012. márc. 13. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!