Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek kockázatos neten...

Szerintetek kockázatos neten vásárolni xboxot vagy inkább áruházban kellene megvennem?

Figyelt kérdés
Én egy xbox 360-at szeretnék vásárolni és néhol olcsóbbak is mint a boltban.
2012. márc. 12. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Megbízható helyről kell venni és akkor nem kockázatos, áruházban meg ökörség venni mert másfélszer annyiba kerülnek.
2012. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a konzolvilag.hu-ról rendeltem csak ajánlani tudom, jó árak, korrekt ügyfélszolgálat. Mindig onnan rendelek mindent, de csak is utánvéttel, így nincs miért aggódnom. Ha új Xbox360-at veszel akkor azt te veheted Győrtől kezdve Debrecenen át bárhol, mert a garanciát csakis a Microsoft érvényesíti nem az az áruház vagy bolt ahol te vetted vagy ahonnan rendelted. Volt már 3LED-es boxom amin még volt garancia, felhívtam a Microsoft-ot, bemondtam a gép széria számát, becsanneltem a számlát az xbox360-ról hogy nincs 1 éve a vétel, azt elküldtem email-be, és már jött is a microsoft-os autóval a futár, hagyott itt egy bizonylatot hogy az xbox360-at elvitték.
2012. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JulesM111 ***** válasza:
Konzolvilag, konzolstudio : teljesen megbízható. Előttem válaszoló teljesen jól leírja. Náluk keresgélj.
2014. szept. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!