Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » FONTOS! Lehet nyomtatni/előhiv...

FONTOS! Lehet nyomtatni/előhivatni olyan képeket amiknek nem hagyományos méretaránya van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lehet hogy h*lye kérdés, de nem gyakran szoktam fényképet nyomtatni. Az van hogy rengeteg photoshoppolt képem van aminek gyakran a méretét is átszebtam vagy magamtől vagy 1X1 -esre. Az ilyen képeket lehet nyomtatni? Ja és lemaradt hogy nem úgy akarom hogy én otthon hanem elviszem és ilyen normális ületben (mert nem volt elég egyértelmű) mert attól félek hogy fotopapirokból meghatározott nagyságúak vannak és nem fog a kép megyúlni? Elöre is köszönom a válaszokat!
2012. márc. 16. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában választhatsz, hogy megnyújtani akarod (ezáltal elveszítve a méretarányokat), méretarányosan nagyítani annyira, hogy kitöltse az egész képet (így elvesztve a kép két széléből valamennyit), vagy teljes képet eredeti méretarányban (így a kép két oldalán fehér sáv marad).
2012. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nyomtasd ki nálunk: www.teleprint.hu


töltsd fel a képeket, válaszd ki a méretet, és nyomj rá, hogy FIT (a vágás oszlopban)! Így a képarányból eredő szabad hely fehéren lesz kinyomtatva. Azt vagy levágod otthon, vagy a végén odaírod megjegyzésbe, hogy "légyszi vágjátok meg"

és akkor géppel megcsináljuk szépen.

üdv.

Alex

2012. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!