Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PVR funkció LG smart tévéné...

PVR funkció LG smart tévéné esetén Magyarországon miért nem működik?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam, valóban nem használható :-(

A használatiban ez áll: (Ez a funkció csak Finnországban, Svédországban, Norvégiában, Dániában, Spanyolországban, Oroszországban, Ukrajnában, Kazahsztánban, Litvániában, Észtországban, Lettországban és Csehországban áll rendelkezésre.)


2012. márc. 16. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A 4500 es 5500-ban nem mukodik,de pl az 5590-ben mar igen. Gondolom a hazankban mukodo fasza szerzoi jogvedelem miatt
2012. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

5500-as van nekünk.

Fórumon találtam: Állítólag evvel is működik, de csak digitális jelnél, analóg adásnál nem. Én tudatlan, pedig avval próbáltam. :-) Ráadásul át kell állítani Magyarországról nyugat európára a tévét.

Amúgy remek készülék, nagyon szeretjük! Eleinte azt hittük, múlt szeptemberben, hogy nehezen fogunk találni hozzá 3D filmeket. (eredetire sajna nincs pénzünk) Manapság már 50 nagyfilmünk van és legalább 200 kicsi, pár perces(demó, videoklip, rajzfilm, trailer, ismereterjesztők, melyek között vannak 10-30 percesek is) :-)

Nagyon kedveljük, hogy itthoni hálózaton keresztül nézhetjük a filmeket, ha nem is játssza le mindet (arra ott van az ASUS lejátszó). A Plex Media Server pedig jópofa, hogy filminfót is kiír, borítókat megjelenít a menüben. :-)

2012. márc. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!