Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudok a számítógépem...

Ronix kérdése:

Miért nem tudok a számítógépemre hangot csinálni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy újra telepítettem a számítógépemet és mindent feltettem rá ami szükséges de hang nincs rajta. Ugye az alaplap CD-jét is feltettem meg a videó kártyáét ( gondolom csak ennyi kell mert megy minden csak hang nincs)és futott minden is de amikor bekapcsoltam a hangfalat nem történt semmi se sajnos. Onnan a jobb alsó sarokból is eltűnt az a hangszabályozó is aminek ilyen hangszóró formája volt. Nekem a gépemen Realtek HD Audió volt. Ugye az alaplap telepítő CD-jével telepítenie kellet volna a hangot is de nem tette. Ezért sok helyen utána jártam ennek a hangnak még a Gigabyte honlapján is ahol 2 féle volt mindegyiket kipróbáltam egyik se működött és még sok másat is. Nem tudom mit kezdjek így hang nélkül nem valami jó. Amúgy az alaplapom: Gigabyte GA-M68M-S2P. Kérek bárkit, hogy segítsek, nagyon sürgős lenne. Előre is köszönöm.
2012. márc. 16. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán alaplapi hangkártyád van?
2012. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az alaplapon van rajta a hangkártyám és ehhez kaptam telepítő CD-t is és fel is tettem és amikor ámultkor telepítettem ezt meg is lett egyből a hang de most nem és bárhonnan próbálom nem jön össze.
2012. márc. 16. 21:28
 3/3 anonim válasza:
nekem is ez a problémám tehát engem is nagyon érdekel hogy mi a baj
2012. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!