Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Helyettesíthet egy laptopot...

Helyettesíthet egy laptopot az iPad 2?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, úgy képzeld el mint egy nagyméretű telefont amivel nem lehet telefonálni.
2012. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem


laptop helyett semmiképp ne vedd meg. Max mellé

2012. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem es nem is arra szantak . Ez egy kulon kategoria - talan egy netbook helyettesites jobb hasonlat lenne . Egyebkent nagyon hamar megszeretheto ,en mar bo egy eve hasznalom a mindennapi internetes feladataim ellatasara es szorakozasra (most is arrol irok)
2012. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na akkor beszállok én is:

NEM.


Egyik ismerősömnek laptopja elromlott, és csak iPad 2-je van otthon, de csak böngészésre használja kb, ha nem lenne a barátnőjének laptopja akkor rég eladta volna, nem tud az annyi mindent.

2012. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én pedig vettem volna egy iPad 2-t egy laptop helyett... De az a baj hogy csak a kezdő, nem túl okos laptopokat találtam annyi pénzért. :S
2012. márc. 17. 21:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Már 60-ért is jobb használt laptopot kapsz, mint egy iPad 2.
2012. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
120-ér azért már lehet kapni használható laptopot. 2-őt most amúgy sem érdemes venni, mert jön a 3.
2012. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
...pont,hogy most erdemes ipad2-t venni,mert igazabol a 3.generacio az lcd felbontasaban nagyobb (meg a kamera,de azt nem fogod gyakran hasznalni) ,de ezzel egyutt szepen le fogja nyomni a meg mindig tokeletes ipad2 arat.
2012. márc. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző:


de ha már majdnem ugyanannyiba fog kerülni, akkor megéri várni a 3-ra.

És nem az LCD felbontása lesz nagyobb, mármint ezt így senki sem használja.

2012. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!