Beats solo hd vagy Beats pro?

Figyelt kérdés
Solo hd 21 ezer forintért vagy pro 32 ezer forintért? - mind a 2 hamis ,de nem lehet megállapítani ,hogy az...Melyik éri meg jobban?
2012. márc. 18. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet megállapítani, hogy hamis, csak meg kell hallgatni.

A kinézet semmit sem számít, ha meg képes vagy csak a kinézet miatt venni egy fejhallgatót, akkor remélem kigyullad miközben a fejeden van.

2012. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a jókivánságot ,akkor én is ezt kívánom neked. Mellesleg ritka buta ember lehetsz
2012. márc. 18. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, én vagyok a buta, nem az, aki egy alapból szarul szóló fejhallgatónak a kínai hamisítványát képes megvenne 20+ ezer forintért, csak azért, mert jól néz ki, és akkor ő lesz a faszagyerek az utcán.
2012. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért? Azt minek lehet nevezni ,aki ilyet kíván egy másik embernek? :/

És kulonben sem azért venném ,de mindegy.

2012. márc. 18. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem butának, esetleg parasztnak, bunkónak, szemétnek, van még ezer jelző a magyar nyelvben, de még ha buta is lennék, akkor biztos nem az miatt, mert ilyen jókívánságaim vannak.


Ha meg nem a kinézet miatt veszed, akkor nem értem miért egy kínai hamisítvány érdekel, aminek a hangzása valószínűleg olyan lesz, mint mondjuk a Nokia 3310 hangszórójának.

2012. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó kérdés. Oszintén szólva magam sem tudom. De nagyon-nagyon tetszik. Kulonben az igazit is Kínában gyártják... :)
2012. márc. 18. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindent Kínában gyártanak, de nem mindegy, hogy legalja anyagokból egy legalja, névtelen cég csinálja, vagy egy Sennheiser vagy AKG, akiknek vigyázni kell a nevükre, és a mérnökök is jó munkát végeznek, stb.

Az összeszerelésen már csak kevés múlik, azt akárhol csinálhatják.

2012. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!