IPhone vagy iPad?

Figyelt kérdés
melyik a jobb és melyik éri meg jobaan? szerintetek?

2012. márc. 18. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
telefon kell vagy táblagép?? ha van jó telefonod ami jó akkor ipad bár én inkább akkor 1 laptopot vennék ipad helyet
2012. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
vagy laptop:D mind1 szerintetek?
2012. márc. 18. 21:05
 3/18 SzilKa ***** válasza:
attól függ, mire szeretnéd használni...
2012. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát...ballagási ajándék...14 éves vagyok szóval...

Igazából én az iphone-on gondolkodom, de sokan aztmondják hogy nem éri meg annyi pénzért:S

2012. márc. 18. 21:22
 5/18 SzilKa ***** válasza:
tény, hogy aránylag drága az iphone, de én pl nem cserélném el semmilyen más telefonra, az én igényeimet abszolút kiszolgálja. Ebookot olvasok rajta, zenét hallgatok rajta, netezek, mailezek, fotózok vele, nagyon jók rá a játékok... Mondjuk ez az ipadról is elmondható, de az inkább a laptop egyszerűbb alternatívája, míg az iphone telefonálásra is jó, a ipadot a mérete miatt nem fogod mindig magaddal hordani.
2012. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

mindkettőt:D:D viccnek hangzik de tényleg jól kiegészítik egymást


de figyelembe véve hogy az új iPhone "nem sokára" kijön akkor már iPadet vennék higy az iPad 3 most jött ki, a 2-nek meg lement az ára. De vigyázz ha iPaded lesz a számítógéped csak letöltésre fogod használni másra nem:)

iPhone meg kateriájában a legjobb. Drága az tény de a minőséget meg kell fizetni, és te itt a legnagyobb minőséget kapod, meg ha a szüleid fizetik nem mindegy hogy mennyi?:)

2012. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De mind1:D igazábópl az ár nem számít.

De ők azt mondják hogy azu iPhone nem éri meg:(

pedig pont hpogy egyetértek veletek..szentem mindenre jó. kb annyit tud mint egy laptop avgy ilyenek van rajta internet kicsi és jol néz ki:) szerinhtem ez jobb nem?:DD

Egyébként köszönöm a válaszokat nagyon kedvesek vagytok!:)

2012. márc. 19. 19:37
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Sosem értettem, hogy egy 14 éves GYEREKNEK minek kell egy "havi fizetésnek" a zsebében lapulnia. Rongyrázás semmi több.
2012. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egy mai 14 éves GYEREK már nem olyan kis "agyiszinten" van mint a húsz évvel ezelőttiek... és mert tudod tök jó dolog:) nem c sak felnőttek kaphatnak ilyet. mi is tudunk rá vigyázni-.-
2012. márc. 21. 14:30
 10/18 anonim válasza:
Van laptopod/mobilod most?
2012. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!