Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés

[link]


Laptop vásárlás előtt állok és ezt a darabot néztem ki magamnak. Pls véleményeket....


2012. márc. 23. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából rendben van, az ára is reális. Minden attól függ, mire szeretnéd használni.
2012. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Volt egy netbookom, de az kicsi volt és nem elégítette ki az igényeimet. Itthon van egy elég erős asztali gép, de kollégista létemből következik, hogy azt nem tudom használni. Ezért döntöttem egy normális lapos mellett. Meg azért is mert elég nagy kocka vagyok és szeretek játszani. Nem vagyok egy hiperszupergrafika és teljesítményb.zi ezért nem igénylek mini atomerőművet, de szeretnék egy korrekt gépet ami bírja a strapát.


Ha tudsz ennél valami "jobbat" ilyen ár/érték arányban kérlek írd meg.

2012. márc. 23. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem ok.
2012. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó proci, viszonylag jó VGA (ennyi pénzért), 4gb RAM is elég mindenre, ennél sokkal jobb nem lesz ennyi pénzért, simán megvenném a helyedben.
2012. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. márc. 23. 20:17
 6/9 anonim válasza:

Igaz, hogy ez drágább, de erősebb, mint amit linkeltél.


[link]

2012. márc. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit előző linkelt abba csak a GPU erősebb, szóval ha megéri neked azt a plusz pénzt, hogy a játékok kicsit jobban fussanak, akkor vedd azt.
2012. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem csak a GPU, hanem a proci is erősebb benne. Az az AMD nem éri utol az i3-at...
2012. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Intel párti vagyok, de ez az Llano proci kb ugyanolyan erős, mint az i3 2330M, valamiben ráadásul jobb is egy fokkal.
2012. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!