Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tisztíthatom az e-cigim...

Hogy tisztíthatom az e-cigim patronos részét? Melyik a legjobb e-cigi, aminek nem romlik a hatékonysága?

Figyelt kérdés
E-healt e-cigaretta készülékem van kb 3-4 hónapos és kicsit gyengült az "ereje". Hallottam, hogy ahova a patronokat ràteszem alkoholba kell rakni és kitisztul! Igaz ez? Vagy van más módszer? Esetleg jobb cigi, ami jó sokàig bírja.

2012. márc. 25. 08:49
 1/2 piwolaci válasza:

hát alkoholba én nem tenném, a márkát nem ismerem de ha ott a porlasztó akkor kinyirod....

én greemsmoke- ot használok semmi baja ott a patron cserélhető tehát nem megy tönkre :)

2012. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb e-cigi! Mindenképpen! Sajnos ilyenkor mutatkozik meg az, hogy mi a különbség egy 17ezres és egy 3ezres készülék között! Egészen addig jó a 3ezres készülék míg kiröhögheted a havert, mekkora marha hogy 17ezret kidobott egy e-cigire. Aztán viszonylag gyorsan vissza is röhög, mikor rájössz hogy mellé nyúltál. Super 808-at ajánlom két aksival, a nyomógombos valamivel intenzívebb ízt ad, de ahhoz hozzá kell szokni! Porlasztó és a patron egyben van, így nem kell tisztogatni, 5-6 újratöltés után kivágod a kukába s veszel új patront. 5 patron 2ezer körül mozog. 2 töltés 1 doboz cigi, ha napi 1 dobozzal szívsz kb. a normálból, akkor 1 hónapban kb. 6.000-7.000 forintot költesz cigarettára (átlag) 25.000 helyett. Vásárlás vagy webshop-ban vagy dohányboltban, a kínai piacot meg a román cigányokat jobb ha az ember messze elkerüli. E-liquid-ből pedig a mellow dew termékeket ajánlom. A lehető legkevésbé édes ízt (analóg ízt) az MD termékek közül nekem az MD555 adta vissza, ízesítettből pedig a kávés az amit nem lehet megunni. A Premium Tobacco-ra is azt írják a webshopok, hogy analóg íz, de egy frászt az, őrületesen édes, mézes íze van. Az MBoro pedig olyan messze van a marlboro-tól mint a Munkás.
2012. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!