Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ilyen fényképező gépem van:

[link]


És hozzá ilyen akkumulátorok:

[link]


Nem rég vettem hozzá az akksikat. A következő lenne a gondom: Miután lemerült mind a 4 akksi, feltettem őket töltőre. Amikor feltöltődtek, kettőt beletettem a fényképezőbe. Éppen hogy csak beállítottam rajta a dátumot és az időt, már is azt jelezte a fényképezőgép, hogy üres az akksi, és ki is kapcsolt a fényképező. Ezt eljátszotta velem párszor. Ezért fogtam magam és lemerítettem teljesen az akksikat (addig eszközben használtam). Tegnap ismét feltöltöttem az akksikat. Beletettem a fényképezőbe. Beállítottam a dátumot, időt (meg amiket még beszoktam állítani). Ki akartam próbálni a fényképezést vele, megnyomtam az exponálógombot, erre kikapcsolt, de az objektívet kint hagyta. Visszakapcsoltam, újra megnyomtam az exp.gombot, megint kikapcsolt ugyanúgy. Megint visszakapcsoltam, de most belementem abba a részbe,ahol a fényképeket lehet megnézni. Onnan az exp.gombbal lehet kilépni, ezért megnyomtam, és akkor meg működött "rendesen" a gomb, visszaugrott a fényképezős állapotra. De amint fényképezni akartam, megint elsötétült.


Találkozott már valaki ilyen jelenséggel? És miért van ez vele? Érdemes újat venni helyette, igaz? Nincs valahol olyan fényképező vásárlási lehetőség, ahol beszámítják a régit (mint pl. a mosógépeknél, hűtőszekrényeknél)?


2012. márc. 26. 16:11
 1/4 anonim válasza:
Hozzáértés nélkül azt tudom javasolni, hogy bizonyosodj meg róla, ténylegesen fel vannak-e töltve az akkumlátorok. Esetleg másik elemmel is ki lehet próbálni.
2012. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez már megvolt.
2012. márc. 26. 16:31
 3/4 anonim válasza:
sajnos nekünk is ilyen problémánk van, de halvány lila gőzöm sincs, hogy mi a probléma vele... próbáld meg elvinni valami szakszervízbe vagy hasonlóba és kérdezd meg hogy miért csinálja ezt. én is ezt tervezem csak időm nincs rá...
2012. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
00:11 es vagyok! az lemaradt hogy nekünk egy panasonic lz7 típusú gépünk van.
2012. márc. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!