Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2 rca-ból 1 xlr: van-e értelme...

2 rca-ból 1 xlr: van-e értelme, található-e hozzá készkábel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 23:50
 1/8 cipi8 ***** válasza:

Sajnos készen így nem igazán tudsz vásárolni de gyerekjáték egy ilyet csinálni!


Így kell:

[link]


Hozzávalók:


[link]

[link]

Kábel ugyan itt!

2012. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az xlr nem sztereo.

De lehet venni készen:

[link]

2012. márc. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na igen, nem sztereó, ez baj. Még gondolkozok rajta hogy csináljak-e, egyébként jó drága, bár én láttam 15 euróért is, ez a 40 brutális.
2012. márc. 27. 10:38
 4/8 cipi8 ***** válasza:

De ez se kapható nálunk!

Szerintem egyszerűbb ha csinálsz és olcsóbb is!

2012. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És amit a linken látsz, az sem sztereó.

Sajnos akik nem értenek hozzá azt hiszik hogy attól hogy elképzelik az összekötést, az már jó is lesz.

2012. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jónak jó lesz, csak nem sztereó :)
2012. márc. 29. 13:39
 7/8 Nagyfater ***** válasza:
Bár a kérdésből nem tűnt ki egyértelműen, hogy a 2 RCA egy sztereo kimenet jobb és bal oldala-e, feltételezem, hogy erről van szó. Ebben az esetben semmi értelme egy darab XLR csatlakozót csinálni belőle. Már csak azért sem, mert az RCA úgynevezett aszimetrikus, két pontos bekötésű (pozitív, negatív), az XLR pedig szimmetrikus, három pontos (pozitív, negatív, hidegpont). Sokszor a "gyári" RCA-XLR átalakítók sem működnek rendesen, mert hibásan van bennük bekötve a hidegpont és/vagy a negatív pont.
2012. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Igen, jobb és balról van szó. Már lemondtam róla egyébként, bonyolult is lenne, minőséget is rontana, és ezek szerint nem is biztos hogy működne.
2012. ápr. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!