Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop vásárlás előtt állok...

Laptop vásárlás előtt állok és szeretném kikérni a véleményeteket h melyik notit válasszam: TOSHIBA Satellite L750-1XV vagy Lenovo IdeaPad G570 59-310146?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én acert vennék vagy dell-t



Van toshibám, de nem szeretem, perciz meg megbízható meg minden, de egyszer legyen gond vele, és az életbe nem szereled meg a hardvert.


Minden mindenhez kapcsolódik, mint a dominó.


Képtelenség pótolni vagy megbuherálva megoldani rajta bármiylen hibát ha esetleg lesz egy lötyögő zsanérod vagy valami.



Szóval olyan minta kártyavár, ha erősebben megpöccinted összeroskad az egész!



A lenovokat nem isemrem, de első hallásra valami kinai gagyinak gondolom.



Ami még szerintem jó az a Panasonic Toughbook sorozat...


Ha van rá pénzed...

2012. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elozo valaszolo hulyesegeket irt. Plane hogy a leheto leggagyibb markat javasolja (acer) az egyik legjobbal (dell).


Kb mintha a milyen kocsit vegyek-kerdesre azt valaszolnad, hogy trabantot vagy toyotat..


A lenovo meg eros kozepes marka laptopoknal. A toshiba mostanaban gyengelkedik, anno eleg jolmenu marka volt.


Menj el egy nagyobb szalonba es tapogasd meg oket, donts szimpatia, ar es gari alapjan.

2012. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!