Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A The Sims 3 Gold Edition-ban...

A The Sims 3 Gold Edition-ban hogy lehet beállítani a magyar feliratot? Oroszul nem a legkönnyebb a játék.

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot, megy is, csak orosz a felirat, így még kilépni is nehéz volt belőle. A fájlokhoz volt egy Magyar64 feliratú kis ikon, amit állítólag kulcsként hozzá is adott, de még mindig orosz feliratú. Honnan szerezhetnék magyar feliratot?
2012. márc. 31. 23:46
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
81%

Először nem mindegy hogy 64bites vagy 32bites a rendszered.

Ha 64bites akkor menni kéne.

Ha viszont 32bites át kell szerkeszteni a regiszteriben a bejegyzést,fél perc az egész.

2012. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
32 bites a rendszerem, de a regeditben nem találom a language fájlt, amit átírhatnék.....sehol sem a sims mappákon belül...ez hogy lehet? nem lehet átírni a nyelvet?
2012. ápr. 1. 16:43
 3/50 anonim válasza:
Megtudod mondani honnan töltötted le az sokat segítene.
2012. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
ncore.cc
2012. ápr. 5. 00:13
 5/50 anonim válasza:
én is erre a kérdésre keresgéltem a választ és ide jutottam hozzátok. én sem találom sehol ahol átlehetne írni és én meg a bithorlo-ról szedtem le. szóval ha tudnál nekem segíteni nagyon megköszönnén
2012. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
És mit kell átírni, ha nem 64-es? Hol kell, és mit kell? Egyáltalán nem értek hozzá :\
2012. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 Alissya válasza:

én leszedtem ezt a The sim 3 Golden editer de 64 bites a magyaarosítás hozzá nekem meg 32-bites a rendszerem.

Holvan ez a register ahol át lehetne írni 32bit-re ?

2012. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
86%

ITT A VÁLASZ! Remélem tudtam segíteni.


Ha 64 bitesre telepíted és rákattintasz 2-szer a Magyar 64-reg file ra,egyből magyar lessz a játék.


Ha 32 bitesre telepíted neked kell szerkeszteni hogy magyar,vagy Angol,stb legyen.


Startmenű,Futtatás, beírod - regedit,ok

Megkeresed a HKEY_LOKAL_MASHINE,SOFTWARE,Sims - kimásolod az asztalra,klikk szerkeszt és az összes ru-RU átírod hu-HU - ra mindet,ha kész mented.

Katt rá 2 szer és már Magyar is.


Igy néz ki: [link]



Ha 64bitesen a reg fájl-t beraktad, de nem indul a játék, akkor újra kell telepíteni, és a 32bites rendszernél való magyarítással kell magyarrá tenni!

2012. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Nekem így sikerült... Nekem is az nCore-ról lett leszedve...:) Jó játékot! Nagyon jó! De csak egy tipp: nekem egy lovat (vagy vmilyen más állatot) és1 karakter bír úgy, hogy ne akadozzon. Ha akadozna a játék sűrű fagyásnak tűnően, akkor kevesebb karakter kell.... Tehát egy sim egy állat, vagy 2 sim... Nekem ez volt a baj. De lehet, hogy nektek futni fog rendesen, de nekem ez fenn állt, (nem csak nekem volt ez a baj), és akkor átmentem kevesebbel a Riverwiew-ba és ott már jobb volt.


:):)


Jó játékot! Én csak ajánlani tudom!:)

2012. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Működik a játék! Egyszerűen fantasztikus!!!:) Lehetetlen letenni... Nagyon szépen köszönöm!!!:)
2012. ápr. 11. 22:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!