Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek Ps3-at vagy xbox...

Szerintetek Ps3-at vagy xbox 360-at vegyek? Most akarok váltani pc-ről vagyis mellé beszerezni egy konzolt. Elsősorban Fifa illetve autóversenyes játékok érdekelnek. Itthon haverokkal használnám

Figyelt kérdés
A másik pedig hogy a ps3-at lehet flash-elni? Ha igen okozhat ez bármi gondot későbbiekben. Melyiket ajánljátok az Xbox bol és milyet a Ps3 ból.50-60 ezret szánnék rá és szóba jöhet a használt is

2012. ápr. 1. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindig a játékokat nézd meg. értsd: Gran Tourismo Ps3, Forza pedig xbox. tehát az exkluzív címeket nézd.
2012. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezazz, te vagy a mai nyertes!
2012. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1.HA VAN/LESZ 3D TV-D AKKOR PS3


Én nem vettem ezt figyelembe, mert gondoltam úgyse lesz, de aztán mégis lett, azért az Xbox 3D-je is elviselhető, meg a TV tud konvertálni is, tudom ezt sokan szidják, én se számítottam semmi nagy durranásra, de akárki akármit mond kifejezetten JÓ, láttam már rendes 3D filmet.Tudom, hogy ezzel támadtak volna, hogy azért hiszem hogy jó, mert nem láttam még eredetileg 3D filmet, játékot.Azért, már előrre hárítottam.Legfeljebb nekik sz*r a TV-jük, vagy nincs és irigységből írják, de mindegy.



2.KINECT VS. MOVE


Itt mindenki a sajátját dícséri- ez természetes is -.Én boltba próbáltam mindkettőt mielőtt vettem az Xboxot.Szerintem a Kinect sokkal modernebb, és jobb, élvezhetőbb is.Tulajdonképpen a Sony csak lekoppintotta a Wii-t, kitalált egy másik designt, meg marketinget.(Persze ez csak akkor szempont, ha érdekel ez a téma.)

http://www.youtube.com/watch?v=DeJkPN2smB8



3. ISMERŐSEIDNEK MELYIK VAN?


Nyilván nagy előny, ha ismerőseidnek ugyanolyan van, mint neked.

(pl.játékok cserélgetése, online közös játék, vagy átjönnek és hozzák controllerüket és játszotok 2-en)



4. XBOX LIVE VS. PS NETWORK


Itt is az a jobb, ami ismerősöknek van.

Illetve a LIVE fizetős, de nem egy nagy összeg(évente 9000 ft - livekodok.com)



5. EXKLÚZÍV JÁTÉKOK


Melyik konzol exklúzívjai tetszenek jobban?

Néhány példa: XBOX: Halo, Alan Wake, Forza, Gears of War, Fable



PS3: God of War, Killzone, Gran Turismo, Uncharted,


6.MÁSODLAGOS SZEMPONTOK


A.Contoller:

Ez messze jobb az Xboxnak.(ezt még a PS-fanok is beismerik)


B.Melyik tetszik jobban? Melyik mutat jobban a szobában?



C.Kompatibilitás

Pl. Xboxnál ha van Win 7-es okostelefonod, vagy PC-d azt összetudod kötni vele bizonyos módokon.Nézz utána, ha érdekel.


PS3-nál meg ha van XPERIA telefonod, PS Vitad, akkor az is bizonyos szempontokból kompatibilis vele, ennél is utánanézhetsz bővebben.



D.Menü

Nézd meg, hogy melyiknek a menüje jön be jobban.


[link]


[link]


Szerintem Xboxé jobb.

2012. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előzővel nagyjából egyetértek, de valamiben nem:


2. Kinect semmivel sem modernebb, Move is csúcstechnológia.

Most azért, mert ilyet már láttunk, Kinect-et meg még nem, mert az hú de innovatív (lol, PS2 Eyetoy 2003).

Illetve mondhatni a Wii másolta a Sony-t, ami még 2000 körül tervezett egy ugyanilyen mozgásérzékelős okosságot, csak végül nem adták ki, mert ahhoz még gyenge volt a PS2.

Persze ez csak a technikai része, ha játszol ez nem számít, csak minden hülye ezt írja, hogy Kinect ilyen modern meg olyan modern.


Amúgy mindkettő teljesen felesleges, kevés jó játékkal.

Illetve írtad, hogy 50-60k-t költenél rá, abból csak az alap konzol jön ki,szóval gondolom nem is érdeke.


6.

A: Jobb a boxnak?

Hülyeség, technikai szempontból ugyanolyan jó, PS joyba extraként van SIXAXIS, illetve jobb a dpad (ami híresen szörnyű boxra), kényelmesnek meg mindkettő kényelmes, és ha valamelyikhez hozzászoksz akkor egy héten belül hozzászoksz a másikhoz.

Szóval itt döntetlen.


D. Ez a legkevésbé fontos, ez nem is szempont.


Amúgy ha flashelni akarod akkor box, ha eredetizel PS3.

Bár legszívesebben azt mondanám, hogyha flashelni akarod akkor inkább menj és játssz matchbox-xal, de úgy is flashelni fogod ha akarod.

2012. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ismerőseimnek Xbox-a van, nincs 3d-tv csak egy 106-os plazma. A Sony mellet szól hogy x8-asom van és hogy a Grand Turismo nagy kedvencem. Még gondolkozom rajta és gyűjtök még egy kicsit. Amúgy köszi a segítséget
2012. ápr. 3. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Xperia X8?

Annak mi köze a PS-hez?

Azon kívül, hogy Sony?


Ha GT nagy kedvenced akkor szerintem nincs min gondolkozni.

2012. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kompatibilis
2012. ápr. 4. 16:36
 8/10 anonim ***** válasza:

És mégis hogy lenne kompatibilis?

Mire gondolsz?

2012. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]

pl

2012. ápr. 5. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Autóversenyre a PC-s LFS-nél jobbat nem találhatsz, de ha mindenképp konzol, akkor inkább PS3, arra legalább rá tudod dugni a G25-öt. Mással nem is érdemes komolyabb autós játékot játszani.
2012. aug. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!