Milyen laptopot válasszak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy laptopot, csak nem vagyok valami számitástechnikai zseni, így nem igazán tudom hogy melyik márka érné meg és hogy mire kell nagyon figyelni vásárláskor.Kérdés lenne az is, hogy netről vagy inkább üzletből érdemesebb vásárolni. A gép fő célja a filmnézés, zenehallgatás, netezés, tanulás lenne. Minden hozzáértő válaszát várom!! Köszi.
2012. ápr. 2. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Leginkább a keret kellene, hogy mennyit szánsz rá :)
2012. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Toshiba, Lenovo vagy Dell, szerintem ezek a legjobbak. Milyen méretű gépet szeretnél, mennyi pénzt szánná rá? Ha nem értesz hozzá, akkor lehetőleg Windows-zal vedd meg, ne külön kelljen még azzal is foglalkozni.
2012. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Háát...persze nem szeretnék túl drágát kb. 150000-200000 között. Ilyen áron is lehet jót kapni? És akkor üzletbe menjek?
2012. ápr. 3. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
150000-200000 Ft-ből már nagyon jó notebookot lehet kapni viszont ha neked csak a kérdésben felsoroltakra kell a laptop akkor ennyit se kell rá költened... Ja és boltban vedd!
2012. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ennyiért jó gépeket lehet kapni!

Ez szerintem nagyon tuti:

[link]

Neten érdemes vásárolni, mert minden komolyabb informatikai kereskedelemmel foglalkozó boltnak van webáruháza is. Itt össze lehet hasonlítani az árakat, mert lehet, hogy ugyanazt több 10 forinttal olcsóbban kapod meg. Én ezeken a helyeken szoktam vásárolni, eddig még nem volt gondom velük:

www.ipon.hu (eddig mindig mindent tudtak szállítani másnapra)

www.edigital.hu (nem mindig a legolcsóbbak, de nem csak Budapesten vannak, sokáig nyitva vannak, szállítanak pikkpakkpontra illetve futárral. Kártyával is lehet fizetni náluk.

www.a4team.hu (ők csak közel vannak)

2012. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt nem ártana tudni, hogy van-e ismerősöd aki fel tud neked rakni oprendszert, mert ha van akkor az a 40000 ft ami Windows-ra dobnál ki az mehetne a gépre...

ha van ilyen ismerősöd (azért ismerősöd, mert írtad hogy nem értesz nagyon hozzá) akkor én ezt a notebookot ajánlanám

[link]

ez a laptop 1000-szer jobb annál amit az előttem lévő mutatott...

2012. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó :D

[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ASUS... hahaha :(
2012. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!