Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van-e különbség a 3D megjelení...

Van-e különbség a 3D megjelenítésben a 200 és 400 Hz-es TV-ken? Samsung D6100 vagy D6500? Melyiket vennéd?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, ezeknek a 400hz-eknek kicsit marketing szaguk van...
2012. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, mert a frekvencia aktív shutteres szemüvegnél feleződik.
2012. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egy 3D-s TV-nek legalább 100-120 Hz-esnek kell lennie, fölötte is jó persze, tapasztalatom nincs, de úgy tudom, hogy semmi különbség.
2012. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6100-as van. Élvezhető a 3D, bár egy 2 órás film végignézése nekem sok. Oda nem hátrány a 400 Hz. Másrészt sima műsor nézése közben is látható a különbség a frekvencia miatt.

Legalábbis egy 100 Hz-es D5500-as Tv-vel összehasonlítva simán érződik. 50 Hz-es belépő modellekkel szemben meg főleg.


Egyébként mindkét modell nagyon király. Imádom, gyönyörű a képe, a médialejátszója minden MKV-t és AVI-t lejátszott eddig. A Smart HUB 95%-ban felesleges, buta, lassú alkalmazásokat tartalmaz, dehát na...

2012. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 3D-t akarsz vegyél valamilyen LG-t.Sokkal jobb a passzív, ahogy említette az egyik válaszoló, 2 órás film fárasztó, ez így van.De a passzívnál nem.Sokkal jobb a passzív 3D.

Nekünk 47"-os LW650S van.Teljesen jó, még egyszer se fájt a fejünk fáradtunk bele 3D-be.

2012. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előzőhöz:


Nem zavaró a csíkos kép?

Vagy hozzászoktatok?

2012. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!