Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan hely ahol ha ps3-mat...

Van olyan hely ahol ha ps3-mat akarok venni beszámítják az árba a régi psp-ém?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem osztálytársammal és mondtam neki hogy ps3-mat akarok venni és hogy el akarom adnia vaterán a psp-met.Ezután mondta hogy ne adjam el mert van olyan hely ahol ha veszek egy ps3-mat akkor beszámítják a psp-t(valahogy úgy mint ahogy a régi telefonokat váltották be és akkor 5000-el olcsóbb volt az új).Ilyen tényleg van vagy csak ő mondott hülyeséget?
2012. ápr. 3. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt elvileg beveszik a régi psp-det


[link]

2012. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Én azt hittem hogy nincs ilyen hely de nagyon örülök hogy van mert így nem kell hónapokig hirdetni a neten és akkor sem biztos hogy elvitték volna.Úgy hogy köszönöm.
2012. ápr. 3. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Bevenni beveszik sok helyen csak áron alul, jobban jársz, ha eladod.
2012. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
game city->gamecityonline.hu
2012. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!