Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az InFamous 1-2 rész, kelendő...

Pink07 kérdése:

Az InFamous 1-2 rész, kelendő játék?

Figyelt kérdés
Üzletelésbe szeretnék kezdeni, de mondjuk ha nekem lenne az InFamous 1-2 része, rövid idő alatt eltudnám adni, persze kisebb haszonal, olyan 500ft-1000ft
2012. ápr. 3. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább leszedik torrenten, mint kifizetnék neked, nem fog elkelni.
2012. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző rossz univerzumban jár.

PS3-nál nagyon kevesen warezolnak csak, és a használt piac is elég szépen jelen van még itthon is.


Infamous 1 elég régi, kevésbé kelendő, 1000-2000 ft körül lehet eladni (meg kb annyiért is tudod megvenni, szóval nagy bukás nincs rajta), Infamous 2-t még 6k körül adják.

2012. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam.
2012. ápr. 4. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem a válaszomból, jatekaim.hu-ra nézz fel, minden játékomat ott adtam el.

Valamelyiket csak hetek után vitték el, de mindet elvitték.

2012. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az onfót, de erre az oldara bárki rakhat ki hirdetést? mert akkor én is regiznék: D
2012. ápr. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!