Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet venni nagyon régi...

Hol lehet venni nagyon régi számítógépes alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor internetes oldalakat írjatok.Kíváncsi vagyok hogy kb mennyibe kerül egy nagyon egyszerű gép ami csak az alapokat tudja (msn, szöveg szerkesztés).
2009. jún. 16. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "alapokra" gondoltál?

Én 3000 Ft-ért adok neked egy teljesen korrekt P1-es gépet. Ha akarod, tehetsz rá Win'98-at - mást nem nagyon bír el. DOS van rajta, jó sok játékkal. EZ az alap, nem a Windows.

Monitorod ugye van hozzá? Merthogy csak gépet kerestél...

2009. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de még nem akarok venni, csak érdekel.Olyan alapokra gondoltam amit zárójelbe írtam.Mert ugye általában a gyerekek(lányok) csak msn-ezni meg myvip-ezni szoktak mint pl a testvérem is.
2009. jún. 16. 20:40
 4/9 A kérdező kommentje:
És mi az alapvető alkatrészek? alaplap, memoria,proci és még mi?
2009. jún. 16. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Alaplap (Erre rakjuk rá az alkatrészeket), Memória (RAM), Processzor, Merevlemez (Winchester). Más nemigen kell mert a videokártya és a hangkártya minden alaplapba már bele van integrálva.
2009. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 16. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfloppy (ha nincs USB).

És minden, ami nincs meg az alaplapon (régi alaplapokon nincs ott minden: videokártya, hangkártya, hálózati kártya)... már, ha kellenek.

2009. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vatera.hu Itt még nagyon sokan régi alkatrészeket árulnak.
2009. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
próbálkozz az elctromos gép bontókban is.
2009. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!