Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől berreghet a házimozim?

Mitől berreghet a házimozim?

Figyelt kérdés
Még régi rádióerősítő van benne. Egy idő után elkezd furcsa szakaszos berregő hangot kiadni. Mintha túlmelegedés okozná. Ha kikapcsolom rögtön abbahagyja.
2012. ápr. 5. 16:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy elég, ha kitakarítom?
2012. ápr. 5. 16:05
 2/3 cipi8 ***** válasza:

Ha van hűtő ventilátor benne akkor az is okozhat ilyet, a legegyszerűbb kideríteni hogy amikor hallod a berregést akkor 3-4 másodpercre leállítod a ventilátort egy csavarhúzóval. Ha abbahagyta a berregést az állás alatt akkor szétszeded és kitakarítod és dobsz egy kis műszerolajat a ventilátor ba, a címkét eltávolítod és ha van egy kis kupak rajta azt is és oda csepegtess be 1-2 cseppnyit utána rakj vissza mindent és szereld be és járasd addig amíg csak tudod hogy a fura hang meg szűnt-e! Az olajozás nem segített a problémádon és a venti csinálta akkor meg kicseréled általában 4-5 vagy 8 Cm-es van benne amit minden pc boltban kapsz! Pár száz forint ért a csatlakozót levágod róla ha nem egyezik majd a régit rákötöd!


Ha meg nem a venti okozta a hangokat akkor valószínűleg az optika de akár más is lehet, az már szerelő vagy szervíz, kérsz egy árajánlatot és eldöntöd hogy megéri-e vagy nem!


Nekem anno az LG DVD felvevőm zajongott de ott venti csere volt és azóta jó!

2012. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nem jutottam vele semmire, megcsináltatni meg nem akarom.

Elajándékoztam. :)

2012. ápr. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!