Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik TV-jobb xbox360-game-re?

Waffi BalD kérdése:

Melyik TV-jobb xbox360-game-re?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


2012. ápr. 5. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom,de láttam egy LG tv-t amin úgy játszottak egy konzollal,hogy a tv a 3d megjelenítést használta arra,hogy a két játékos a saját szemüvegén a saját képét lássa csak. Tehát a tv-n "egyszerre" ott volt a két játékosnak szánt kép,de a szemüveg szűrte a neki valót.
2012. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az XBOX-ra jó játékélményt ad a nagy felbontás és a HD grafika.
2012. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amiről az első ír azt úgy hívják, hogy DualPlay.


Itt egy ilyen TV:


[link]


Ez a legolcsóbb.És jobb is, mint amit írtál:


[link]


De ha Smart TV kell akkor:


[link]


Ez egy kicsit drágább, de jobb is egy kicsit, meg Smart Tv is.



Nekünk ilyen van:


[link]


és teljesen meg vagyok vele elégedve.Csak ajánlani tudom. Jobb mint a Samsungok.Bár ez egy másik kategória.

A passzív 3D is sokkal jobb, mint az aktív.

LG-t vegyél.

Ja és nekem is Xboxom van.

Én ezen a Tv-n szoktam Xboxozni.Nagyon jó.Ráadásul van rajta 2D-3D konverzió. Amit nagyon sokan szidnak, én is "elítéltem", de egyszer szánalomból kipróbáltam(AC Brotherhood-dal)és kellemesen csalódtam benne.Nagyon király.Azóta is így játszok.

És láttam már eredetileg 3D filmet rajta, úgy mondom ezt, nem pedig úgy, hogy ez volt az egyetlen 3D amit láttam.

Én az LW4500 ajánlom, de ha többet szánsz rá, mehetsz följebb is, annál jobbak.


[link]


Ezek vannak 32"-osba.Ami nekünk van, az 42-nél kezdődik.Nekünk 47-es van.55 már túl nagy.

Én az LG-t ajánlom.Ha ezen az árszinten akarsz(mint a 2 amit írtál, akkor gondolkodj az LW4500-on, kicsit drágább, de jobb is, és 3D-s is.

De mindenképp LG-t.

2012. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és a Dual Play:


[link]


+1 pont az LG-nek. Boltba kipróbáltuk, mikor vettük.Nagyon hasznos egy konzol mellé.2 kontrollerrel 2en játszhattok és nem fél, hanem teljes képernyőn.Mindenki csak a sajátját láthatja.

Még nem lehet ilyen szemüveget kapni, azért nem vettünk, de amint kijön veszek.


Itt egy videó is:


http://www.youtube.com/watch?v=SjFtNsjrZZs


Nagyon király!

2012. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így kijelenteni, hogy a passzív sokkal jobb, mint az aktív 3D hülyeség.


Passzív előnyei:

- olcsóbb szemüveg (nagy ügy, egyszer kell megvenni, tv-hez képest meg ingyen van)

- senki sem lesz rosszul tőle


Aktív előnyei:

- 1080p felbontás (passzívnál 960x1080 vagy hogy van)


Csak pár ember nem bírja az aktívot hosszabb ideig, fél óra után fejfájás, stb.


Amúgy játékra (meg minden másra) is a plazma ajánlottabb, mondjuk Panasonic UT30, 150k körül van az is, 3D, stb.

2012. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!