Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az XBOX 360-on mikor bekapcsol...

Az XBOX 360-on mikor bekapcsolom és kiírja, hogy XBOX 360, akkor lefagy és nem megy tovább. Mi a teendő ilyenkor? Nincsen flash-elve, meg semmi ilyen.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Fúúúúúúúú :///// :SS Hát én szoftverhibára gyanakszom..Ha még garanciális feltétlenűl vidd el hogy megcsinálják, vagy ha nem, akkoris nézesd meg vlakaivel! Ja, még valami: A hagyományos Boxod van, vagy a Slim?
2012. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Slim.
2012. ápr. 7. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán szervizbe kellene megmutatni!
2012. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, mindenféleképpen vidd el szervízbe :((( én Xbox-b*zi vagyok és elszomorító ilyeneket hallani. Nekem is Slim-em van, még új, karácsonyi, de elég elkeserítő hogy még a Slim-nek is lehet ilyen hibája! Minden jót kívánok!!!
2012. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!