Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a Baja a PlayStation...

Mi lehet a Baja a PlayStation 2 ömnek? Berakom a cd-t és nem olvassa be még az olvasó fej sem forog szerintem a lézernek semmi baja de nem tudom :/

Figyelt kérdés
De volt ojan mikor betettem egy cd-t és nagy nehezen beolvasta (nagyon csúnya hangja volt) olvasófej vagy lézer ment tönkre?? vagy mi a baja
2012. ápr. 8. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az olvaso fej nem kell,hogy forogjon :) vagy a lezer koszont el benne,vagy az egyik ajtozarast erzekelo kapcsolo . Ha slim a geped, ket erzekelo van benne,az egyik az ajto jobb elso reszen,a masik pedig a bal hatson . Probald meg ujjal megnyomni ezeken a pontokon- ha elindul igy,akkor az adott kapcsolo doglodik.
2012. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!