Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért szól így a hangfalam?

Miért szól így a hangfalam?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve kaptam egy (pc) hangfalat, amit alig használtam. Kis idő után elmegy a hang. Az olyan számoknál, amikben nincs basszus, vagy azokon a részeken, amin nincs basszus a hang olyan lesz, mintha egy régi rádióból hallgatnám. (Torz és nem tiszta hang). Érdekes, mikor ez a jelenség "ugrál". Mondjuk van egy szám, amiben nagy a basszus. Mikor elhangzik a basszus, akkor megy, mikor meg nem, akkor meg nem. Elég idegesítő, amikor másodpercenként változik a hang. Kábelekben nem találtam hibát.

2012. ápr. 13. 16:09
 1/2 cipi8 ***** válasza:
Valószínűleg a tápegységben döglődik valamelyik kondi vagy más alkatrész! Nézesd meg valami szakival vagy hanem lehet illetve nem éri meg a javítása, akkor veszel egy másikat!
2012. ápr. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eléggé gáz, mert bármire dugom ezt csinálja. Akkor veszek egy újat.
2012. ápr. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!