T-Home Discus DRG A225G modememet hogyan állítsam WiFi sugárzásra?

Figyelt kérdés

Telefonhoz kéne, de nem tudom bekapcsolni. Valaki mondta hogy itt ( [link] kell, de nem tudom mivel léphetnék be...

A CD amit adtak, telepítéskor valami USB kapcsolatot kér, amikor 30 méterre van a gép a modemtől ! Valaki szegítsen, sürgős lenne !



2012. ápr. 13. 17:30
 1/10 A kérdező kommentje:

Sikerült bejutnom a megadott weblapra, és hozzáférni a beállításokhoz !

De hol találom ezen belül a WiFi-t ?

2012. ápr. 13. 17:36
 2/10 P.O.C. ***** válasza:
A kézikönyv a te barátod: [link]
2012. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nekem is megvan. De az én modemem kicsit másképp néz ki. Wireless = WiFi ? Szó szerint WiFi-t nem találtam, de erre a valamire "vezetéknélküli hálózat"-ot ír.
2012. ápr. 14. 17:19
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
Mert a vezeték nélküli hálózat jelenti a WI-Fi -t.
2012. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A keresett kifejezés megvan, az alsó részen megtaláltam, és szerepelt ott a Wi-Fi szó is. Csak azt nem írja le, hogy hányadik oldalon van róla leírás. Én lennék ilyen béna hogy nem találom meg ?
2012. ápr. 14. 17:22
 6/10 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, de már megint nem Wi-Fi néven volt az oldalon. Ezt írja:

Enable or disable Wireless module function (enable) disable)


Eddíg <disable> volt beállítva, tehát ki volt kapcsolva. Érdemes most bekapcsolnom, vagy várjam meg amíg lesz WiFi készülékem is (pl. mobiltelefon) ?

2012. ápr. 14. 17:25
 7/10 P.O.C. ***** válasza:
Várd meg, úgyis melegen ajánlott jelszóval védeni a Wi-Fi hálózatot. Amúgy az is le van írva a kézikönyvben.
2012. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, és ha meglesz a telefon, akkor csak be kell kapcsolnom, és már csatlakozhatok is, vagy össze vissza babrálni kell majd a készülék adataival, hogy képes legyen érzékelni ?
2012. ápr. 14. 18:27
 9/10 P.O.C. ***** válasza:
Nem kell semmit csinálnod, csak rákeresni a telóval.
2012. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, sajnos most azonnal nem tudom tesztelni =/ De jó lenne ha ősrégi telefonon is lehetne Wi-Fi :)
2012. ápr. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!