Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen olcsó DVD lejátszókat...

Milyen olcsó DVD lejátszókat ismertek, amihez lehet csatlakoztatni pendrive-t, és lejátssza az AVI-s filmeket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 18:18
 1/9 Háger László válasza:

Tesco-ba 8-10 ezer körül Orion dvd.

Megbízhatóak nekem is az van.

2012. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

9-12-ért láttam Samsungot is.

Az számomra jobban megbízható, szóval, lehet, hogy azt veszek akkor.

2012. ápr. 13. 19:56
 3/9 cipi8 ***** válasza:

Én is inkább a normálisabb ismert gyártók modelljeit javaslom mint az olcsó kínai vackokat! Nekem is volt régen tescós Orion, Alpha, Videoton (kínai) stb. készülékek de az összes kidöglött kb. félév alatt rendeltetés szerű használat mellett! Általában tápegység vagy gyenge optika volt a hibás, a Videoton 1 éves gari idő alatt 3x volt szervizben mert zörgött csattogott meg lefagyott! Volt még egy Daytek nevű Daewoo licenc alapján gyártott kis gépezet kb. 7-8 ezret érhetett, kölcsönbe volt nálam még a Videoton szervizben porosodott, utána nálam maradt nem sok időt adtam neki de még a mai napig apósnál van és hibátlanul működik, szerintem még a flex korongot is megpörget né! Rólam tudni kell hogy napi átlag 2-3 órát szoktam őket használni!

Mióta LG RH177 Recorder-em van azóta nincs gondom a DVD lejátszással! Őszinte leszek egyszer venni kellet bele másik DVD-írót, de már úgy került hozzám hogy döglött volt benne a gyári!


Nem akarom az első válaszolót megbántani ezzel, távol álljon tőlem de idáig kb. 3-4 rossz Orionnal találkoztam ebből 1 volt az enyém a többi csak ismerősé volt!


Inkább vegyél egy normális márkás lejátszót drágábban mint többször a sok pár ezres vackot!


Ú ez hosszú lett! :-)

2012. ápr. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cipi8 ***** válasza:
Jók amúgy a Samsungok! Sony, Pioneer, Toshiba, Panasonic, LG, Philips mind rendben van, előfordulhat itt is hibás de ritkábban mint többi neve nincsnél!
2012. ápr. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bár ne haragudjatok de összehasonlítva egy samsungot és egy oriont:

Samsung bcrkl407:9999Ft

egyszerű DVD lejátszó

orion 5600: magyar márka 9990FT

media marktban vettem van rajta usb bemenet, sd/sdhc kártyaolvasó, feltudja konvertálni a dvdfilmeket 1080P-re így blue ray minőségű lesz, + az üzletben is ezt ajánlották és 3 év gari van rá

a samsung, lg, philips gépeknél a márkát kell megfizetni

2012. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
boccs hogy mégegyszer írok de nekem is volt régen tescos orionom de 2 évet bírt úgy hogy nem volt szerelőnél+ én 2-3 filmet nézek naponta úgyhogy:::: De nem rosszak a jó márkás cuccok sem de tudást nézve én inkább az oriont vettem meg és nem bántam meg
2012. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 noree0827 válasza:
Szerintem nézz szét a vaterán, ott biztos találsz olcsón.
2012. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 glaslo1 válasza:

Ha vitatkozol a javaslatokkal és ennyire ""TOPPON VAGY"

----AKKOR MI A BÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ---BÁNATNAK KÉRDEZŐSKÖDSZ?????

---én nem kérdeznélek hogy fölvegyem-e a csíkos gatyát amikor tutira ÚTÁLOM!!

2012. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Látod kedves utolsó..

Mindig van egy barom, aki valakinek beszól. Most épp te vagy az. Nem vitatkoztam. Csupán kíváncsi voltam a véleményekre, és közben találtam 1 samsung dvd lejátszót, amiről jókat írtak, és nem is drága. Gondolom, hogy márka, ezért nem hal meg egykönnyen.

2012. ápr. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!