Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet tutira megállapítan...

Hogy lehet tutira megállapítani egy Sennheiser CX300-II fülesről hogy eredeti-e?

Figyelt kérdés
Meghallgatás nélkül, külső jelekből.. Valami széria szám nincs?

2012. ápr. 14. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ebay-ről vagy hasonló oldalról rendeled 90%, hogy kamu.

Ha 8-9k alatt van akár csak 500 ft-tal is akkor kamu.


Régen találtam egy nagyon jó összehasonlítást, sajnos elég régi és mára már eltűnt, nem élnek a képek, stb, ez a 2 link még talán segít:

[link]

[link]


De nem olvastam el őket, szóval nemtom mennyire hasznos.

2012. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen termékről nem lehet egyértelműen megállapítani, mert ami előállítható az utánozható is, és a kamusító cégeknek is lehet annyi eszük,hogy ugyanazt írják rá szóval ez nem irányadó. Csak a jellemző tulajdonság, a minőség! csak az az egy irányadó van,hogy nem gagyi a termék. Agyaghasználat, hangminőség ezeket kell figyelembevenni.
2012. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző:

nem csak abból lehet megállapítani, hogy mi van ráírva.

És persze minden utánozható elméletileg, gyakorlatilag elég nehéz, hogy pont ugyanolyan legyen és csak úgy ránézésre legyártani.

Rengeteg szempont alapján meg lehet különböztetni a kamut.

2012. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ha 8-9k alatt van akár csak 500 ft-tal is akkor kamu. "

Biztos?? Ha amarikából árulja valaki vaterán, és azt mondja h garantáltan eredeti akkor is hamis?

2012. ápr. 22. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Ha vaterán van már 90%, hogy kamu.

2. Magyarországon nagyon jó árban vannak a Sennheiserek, olcsóbb, mint nagyon sok más helyen. Amerikában is olyan 45-50 dollár körül van, ami kb 10 ezer forint.

2012. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


És ez, az árgép is kihozza, meg webshop is, akkor ez 99% h eredeti? Ugye fülre egyértelműen meglehet különböztetni a hamisat?

2012. ápr. 23. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, furcsa, hogy CX300-II-ről beszélnek, de a képen a Precision van, ami viszont nem kapható 7k-ért.

Fülre talán észrevenni, találkoztam már olyan kínaival, ami nem szólt szörnyűen, ha valaki nem ismerte volna az eredeti hangzását nem mondja meg, hogy az kamu.

2012. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg, jó is hogy mondod, mi a különbség az között amire preciese bass van írva meg az között amire enhanced bass van írva? Most a sima CX300-al ne foglalkozzunk, mert olyan nem kell aminek nem aranyozottt a csatija (ipodom már csak azzal érintkezik jól)
2012. ápr. 23. 21:58
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre kéne olyan dolog amivel ha hamis azt be is tudom bizonyítani, meg engem is biztossá tesz benne
2012. máj. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!