Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha eladom a telefont, de úgy,...

Pink07 kérdése:

Ha eladom a telefont, de úgy, hogy kiveszem a telenoros sim kártyát, akkor a evő akármilyen sim kártyát bele rakhat?

Figyelt kérdés

Cserélni akarom a samsung star 2 készülékemet, de úgy, hogy a sim kártyát megtartom, majd a cserélt készülékbe rakom. De akivel elcserélem, az beletud rakni más mondjuk t-mobile sim kártyát? Meg akkor ugye én a telenoros simet?


:D



2012. ápr. 15. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod belerakni a SIM-ed ha az készülék amit kapsz Telenoros vagy független... Ugyanez a helyzet a te készülékeddel is
2012. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt nem tudtam :( akkor most az én telenoros sim kártyámat nem rakhatom bele, pedig felvantöltve 1500ft vel.

De mikortól lehetne ebbe mondjuk bele rakni? mikor számít függetlenek? vagy ilyet nem lehet.

2012. ápr. 15. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mindkét készülék azonos szolgáltatónál van akkor tudjátok tetszés szerint rakosgatni a kártyát.

Te nem tudod T-sbe rakni ő nem tudja Telenoros-ba vagy fordítva.

Egy készülék akkor független ha nem szolgáltatónál lett vásárolva tehát nincs rajta a szolgáltatói korlátozás.

Ha nem tudod ezt megállapítani akkor egyszerűen rakj bele kétféle simet(vagy hármat mert ugyebár 3 szolgáltató van nálunk) és amelyiket elfogadja olyan függő a készülék-ha mindhármat elfogadja akkor független.

Lehet függetleníteni is utólag de a szoftvereset nem ajánlott mert károsodhat a szoftver(használhatatlanná válik) és letilthatja a szolgáltató az illegális függetlenítés miatt-továbbá a garancia is megszűnik ha még lenne rá.Mivel nem drágább egy függetlenítő sim a szoftveres mókuskodásnál inkább ezt ajánlanám mert ez legális és semmilyen szankciót nem von maga után(nem módosítja a szoftvert és a garancia is megmarad).

2012. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írtam neked privátottt :D
2012. ápr. 15. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!