Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LCD monitort hasznalhatok e...

LCD monitort hasznalhatok e tv nek?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung 2223nw-mes arra gondoltam h hasznalnam tv helyett...a tv tunneres megoldassal tisztaba vagyok de erdekel h egyenesen a monitorba tv kabelt kothetek e valahogy?

2012. ápr. 16. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"monitorba tv kabelt kothetek e valahogy?"


Félve kérdezem, de mit értesz tv kábel alatt, az antennát vagy mit?

2012. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valahogy ugy...szoval kabeles tv-nk van szoval azt....persze barmilyen megoldas jo...h oszinte legyek ez most csak egy legbol kapott otlet ugyh azert ilyen furcsa a kerdes es erthetetlen
2012. ápr. 16. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nincs benne tuner (ezért nincs is antenna bemenet rajta) igy ez nem megoldható. Van átalakitó, csakhogy ezt tunernek hivják én nem kábeles mint ahogy te gondolod.


Szóval ilyen antenna vs dvi átalakitó kábel nincs, ehhez már hardver kell (ez a tuner). Vagy tv. Vagy tv/lcd monitor. Vagy közbeiktatva egy pc (tunerrel). De biztos lehet kapni ilyen külsös célkütyüt, csak gondolom drága.

Esetleg médiabox.

2012. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
naggyabol ertem...kosz a valaszt
2012. ápr. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!