Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a laptop,...

Mi a különbség a laptop, notebook, netbook és ultrabook között?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 18:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
8%

A netbookrol es az ultrabookrol nem hallottam.De a laptop es a notebook kozott az a kulonbseg,hogy:

A laptopra lehet jatekot tenni.

A notebookra nem csak az netezni lehet.

A laptop dragabb de a notebook olcsobb.

Majd megnezem ,hogy mi a netbook es az ultrabook.

De szerintem a netbook az is netezni van de abba nem vagyok biztos.

2012. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
30%

Na megneztem:

Az ultrabook az olyan ,mint a laptop kinezetre.

A netbook az egy mini laptop vagyis nagyon,nagyon kicsi.

2012. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. ápr. 17. 19:15
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

laptop és notebook ugyanaz

netbook egy kisebb laptop netezésre lett kitalálva, azért is "net"

2012. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és a notebook.hoz is be kell kötni a netet?Ja és úgy nem lehet játékot rakni rá hogy cd-ről vagy hogy netről letöltök eggyet?
2012. ápr. 17. 19:24
 6/19 anonim válasza:
9%
A notebookot is be kell kotni ha nincs rajta wifi.Lehet ,hogy par jatek megy jarta ami neki valo.Olyan ,mint a Linux.A Linux az programozasra van feltalalva.Nekem is van Linuxom.Ja es szivesen a valaszokert.
2012. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
0%
Ha meg van kerdesed irhatsz.
2012. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha a notebookon/laptopodon internetezni akarsz akkor használhatsz mobilinternetet (stick-kel), otthoni kábeles internetet is bedughatod, vagy az otthoni kábeles netedet wifi routerbe kötöd így vezeték nélkül is használhatod az internetet.

CD/DVD meghajtó/író már alap, így van benne. Úgy is telepíthetsz rá játékot, de természetesen az internetről letöltöttet is tudod telepíteni.

Az, hogy milyen játékot fogsz tudni használni az már csak a gép tulajdonságain, hardverén múlik.

Kedves tristan137! Nem tudom, hogy a Linux épp hogyan jön ide, de a gépre olyan operációs rendszert telepít amilyet akar. Csak előtte nézzen utána, hogy a minden hardvere támogatja illetve van e megfelelő driver az adott operációs rendszerhez.

2012. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ennyi butaságok egy helyen.


A laptop és notebook gyak. ugyanaz, csak ki hogy hívja. A netbook az kicsi laptop, gyenge hardverrel, épp csak netezni elég meg szövegszerkeszteni. Az ultrabook pedig vékony notebook (nemtom fejből, de meg van adva hány mm alatt az.). A fent olvasott téves butaságokat meg ne vedd figyelembe...

2012. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
akkor ez eltud látni olyan feladatokat mint pl:internetezés,játszás stb? [link]
2012. ápr. 18. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!