Xbox360 flash megéri?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam hogyy mi is legyen, a multi nagyon tetszik és szeretem is, de sajnos nem vagyunk olyan anyagi helyzetben hogy kisebb időközönkéntb játékot és arany tagságot tudjak venni

olvasgattam sok helyen, valahol olyat is irtak mások hogy aki ki flasheli az b*zi, és ez nemtudom miért rosszu esett

szeretnék multizni de nemnagyon lenne rá keret...

Van olyan aki megbánta hogy ki flashelte ?

Olyat is olvastam hogy flashelt xbox-al multiztak de elnemtudom képzelni hogy hogyan...


2012. ápr. 18. 19:09
 1/2 anonim válasza:
Meg:)Nekem is karácsony előtt lett flashelve és nem bántam meg.Megéri.Csak az elején még bonyolult a játékok kiírása.Azt hiszem 5000 volt a flashelés:)Tehát szerintem megéri
2012. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ugrik LIVE szolgáltatás nekem amióta megvan több mint 4-éve vagy 30 frissítés jött le hozzá nem csak Dashbord hanem rendszer frissítés és különböző optimalizálások szintén a rendszerhez!!!Ezért én meggondolnám a dolgot!!!
2012. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!