Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem viszi a dvd lejátszó...

Miért nem viszi a dvd lejátszóm a dvd lemezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
az a probléma,hogy a cd-ket beolvassa a dvd lemezeket felpörgeti de kiírja hogy lemez hiba :/ nem volt egy olcsó lejátszó . mit lehet vele csinálni?
2012. ápr. 21. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
El lehet vinni szervizbe.
2012. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írott DVD-vel próbáltad? Ha nem akkor tegyél be eredetit. A drágább lejátszók úgy vannak megcsinálva hogy ne vigye az írottakat vagy lehet régiókód miatt nem tudja beolvasni. Vagy az is lehet hogy olyan dolog van benne hogy egyes DVD lemeztípusokat nem olvas be pl.: A mínuszos lemezeket. Nekem az első DVD lejátszóm csak a pluszos lemezeket volt hajlandó beolvasni és akkor még 35 ezerbe került a középkategóriás lejátszók Ez kb 6-7 éve lehetet ha jól tudom.
2012. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet szaküzletbe viszem javításra csak eddig működött olvasta az írott lemezeket kölcsön adtam és már nem olvassa csak a cd-ket
2012. ápr. 21. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy mégis milyen választ vársz. Azon kívül, hogy szervizbe viszed mit tudsz még csinálni?

Fogsz egy pákát és meghegeszted?

2012. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cipi8 ***** válasza:

Olyan is előfordulhat hogy nem DVD-videó módban írták/írtad a lemezt és ezzel az írási móddal nem kompatibilis minden asztali lejátszó! Én magamnak mindig adat-módban szoktam írni az AVI-s filmeket meg a normális DVD-ket is mert nekem az eddigi és a mostani LG RH177-es DVD recorder-em lejátsza de adtam kölcsön saját lemezt másnak és neki a lejátszója már nem játszotta le de a DVD-Videó módban írtakat meg vitte neki!


Szerintem a szervizben sem tudnak mit csinálni a lejátszóddal, a + meg - os lemez különbség is előfordulhat és okozhat ilyen hibát! Ugyanis nem minden asztali DVD lejátszó viszi a DVD+R lemezeket.

2012. ápr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!