Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyon amatőr vagyok! PlayStat...

Nagyon amatőr vagyok! PlayStationt vagy X-Boxot vegyek? Egyéb játékkal kapcsolatos kérdés lent.

Figyelt kérdés
Szóval nagyon régen volt Nintendom is és PS 1-em. Ismét ott tartok, hogy szeretnék ilyen típusú játékokkal játszani, de egyáltalán nem vagyok jártas a témában! Mit érdemes ma venni ? Ezeket a mai játékokat TV-hez és számítógéphez is lehet csatlakoztatni ? Könnyen le lehet szedni hozzájuk játékokat ? Ma már mindenhol azt látom, hogy mindenki ért az ilyesmihez és rendkívül tájékozott...szégyenlem kicsit, hogy butácska vagyok a témához, pedig engem nagyon érdekelt a téma mindig is! Köszönöm előre is a segítséget!
2012. ápr. 23. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 500an kérdezték meg előtted ugyanezt.
2012. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha másolt játékokkal akarsz játszani akkor xbox, bár a legújabb flash-el csak az 2011 vége 12 elején kiadott játékok mennek ha jól tudom, tehát úgy lenne érdemes utánanézni hogy milyen játékokkal akarsz játszani, illetve ha régebbiekkel szeretnél, akkor úgy számolj hogy egy régebbi flashel rendelkező gépet vegyél először, amelyet ha az újabbakkal akarsz majd játszani újból flashelni kell, kb 10-ezer forint, jobb helyeken olcsóbb, de ha szeretsz kockáztatni otthon is megcsinálhatod:) Konzolhoz TV szükséges ez egyértelmű, számítógépre nem értem miért csatlakoztatnád, ha csak nem ügyködni akarsz valamit a rendszerében, játékhoz nem kell számítógép, monitorhoz lehet még kötni, ha esetleg jobb mint a TV vagy azon szeretnéd élvezni a játékot. PS-nél, ha fenntartjuk hogy másolt játékokkal akarsz játszani, jóval nagyobb befektetéssel számolj, BR író, lemez, stb, és ha jól tudom nem is valami megbízható egy PS flashelése, és drága is, meg azt sem tudom hogy Mo-n elérhető e egyáltalán valahol. Szóval ár miatt mindenképp x-box, a ps a nagyon jó exkluzív játékai miatt érné meg, de ugye akkor meg az xbox exkluzív játékokból maradnál ki, amelyek ha nem is olyan nagy befektetések, de elég jó szórakozásnak bizonyulnak szintén. Amúgy, ha nem fontos hogy tudj írott játékokkal játszani akkor részemről nem lehet eldönteni melyiket vedd meg, Én lehet várnék vele, szerintem nem kell sok és jön a következő generáció, amelyek valószínűleg lejátsszák majd a jelenlegi generációs játékokat is, illetve ugye nem kell másik konzolt venni egy 4-5 évig biztos, feltéve ha bírja a strapát. Remélem segítettem valamennyit.
2012. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vegyél új Slim Xbox360 250gb vinyóval,és ne flasheltesd hanem RGH-t tetess rá és akkor se a frissítésekkel se a lemezekkel nem kell bajlódni nekem is ez van AJÁNLANI TUDOM!
2012. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha letölteni akarod a játékokat, akkor felejtsd el az egészet, nem neked való semmilyen konzol.
2012. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugodtan vegyél boxot RGH-val nem lesz gondod egyszerű a kezelés fórumokon segítenek ha nem tudsz valamit és bármelyik warez/torrent oldalról letudod szedni a játékot!
2012. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!