Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Kinect vs PS3 vs Wii...

Xbox 360 Kinect vs PS3 vs Wii (vagy Wii U)?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni.Tudom kinect legjobb mozgásérzékelős.és Ps3 legjobb konzolja és wii pedig legnépszerűbb.

Wii U leveri a Xbox-ot és Ps3 ,persze mert Wii utódja.


Xbox nem szeretem a fizetős!

Melyik olcsóbb és jobb?



2012. ápr. 23. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Xbox-ot nem szereted, akkor minek van a kérdésben?

Azt honnan veszed, hogy a Wii U leveri a boxot/ps3-mat?

Azért, mert 6-7 év késéssel sikerül ugyanazt a grafikát kihozni? Jövőre Sony/MS következő generációs konzoljai is jönnek, és megint elavult lesz a Wii U.

És egyszerűen nem lehet kijelenteni, hogy leverne bármit is a Wii U, mert teljesen más kategória, Nintendo-t sosem szabad a másik kettővel egybevenni.

2012. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ! Wii U vagy wii ?ÉS a kinect és PS3?
2012. ápr. 23. 20:05
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 23. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nincs pénzed, ne vegyél konzolt. ennyi.
2012. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És xbox ha nem meyek interezni akkor nem kell fizetni?
2012. ápr. 23. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, szerintem te nyelvtan könyvet vegyél, sokkal olcsóbb, és számodra hasznosabb is.


Amúgy boxnál ha nem akarsz multizni akkor nem kell fizetned egyéb díjat, PS3-nél sem, de ott ennek ellenére tudsz multizni, mert inygen van.

2012. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ryan McKale válasza:
Nos a wii u 60000 ft körül lesz az xbox 360 és ps 3 os játékok lesznek rajta és még néhány más az xbox ról azt mondják hogy kinyiffan ha 5 órát tolod egyhuzamban ps3 al és a wii és a wiiu val nincsenek ilyen problémák és a wii u nak hd grafikája van ami szebb a többi 3 nál én így tudom szóval ha van türelmed kivárni a wiiu megjelenését és a wii u viszonylag olcsó is van benne egy csomó extra szóval én azt mondom wii u
2012. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A három konzol közül a ps3 bírja majd a legtovább a piacon!

-Blu ray

-3D-s támogatás..!

A 360 DVD alapont működik, és gondolom én, hogy a következő x-box lesz csak blu ray alapon..! Szal a Sony nagyot húzott ezzel...! Egy játék több 10GB-ot foglalhat el, míg 360-on 8GB körüli..!!!

Grafikailag a ps3, és a 360 veri a Wii-t!

De...!

Játékélményben a Wii szerintem jobb!!!

Hozzátenném: Nincs bajom az x-box 360-al!!!!

Én szeretem a NINTENDO játékait!!!

És aki azt írta,hogy a NINTENDOT nem lehet a másik kettővel összehasonlítani, annak tökéletesen igaza van!!!! Csak én meg fordítva gondolom!!!! :D :D :D

Nem mindenki van odáig az akció, autós játékokért, valaki jobban szeret pl: Marioval játszani...! Pl: Én! :D

És,hogy a grafika jobb a másik két gépen, nem baj, hisz a nintendos játékok egy részénél, nincs is szükség annyira a grafikára, hisz pl: egy Super Mario, ami eleve mesés, NINTENDO alapon fekszik, na ott elmegy ez a grafika..!!!!

Csak hát sajnos a fiatalság jelentős része nem értékeli ezeket a játékokat, Ők inkább COD-al játszanak, vagy más akció játékokkal...!!! Én nem ilyen vagyok! És az ilyen emberek miatt is van: WII!

És,hogy milyen lesz a WII U????

Hát Én azt nem merném mondani, hogy 6-7 év után éri el ugyan azt a szintet...!!! Az igaz,hogy a ps3 nagyon modern,mint írtam blu ray, 3D,... nem véletlen,hogy a ps4-ről még hallani sem lehet...Minek??? :D :D A Ps3 tud mindent!!! DE.....Lehet,hogy a WII U kenterbe veri majd az összes konzolt..! Ezt nem tudhatjuk...!!!

Számomra az igazi játékok a SNES-en voltak, és 22 éves srác vagyok!!!!!!! A Wii nem a grafikájáról híres, de szerintem nincs olyan nagyon rossz grafikája, mint az sokan mondják!!! Nem ps3 szintű, de nem is nagyon rossz!

2012. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!