Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX 360 hackelése? (többi...

XBOX 360 hackelése? (többi leirásban)

Figyelt kérdés
Mivel a microsoft kiadott 1 uj másolásvédelmet, az xboxommal nem tudom játszani az uj XGD3as játékokat(pl the witcher 2, kingdoms of amalur stb.).Felhivtam 1 ismerősöm, aki ilyenekkel foglalkozik, de ő azt mondta, hogy 50 euro körül lehet megcsinálni, és ez ugy nézne ki, hogy akkor nem kellene többet játékot irni, hanem csak rádobnám az xbox hardjára(elitem van, 120 gigás)és birnám játszani a játékokat.Valaki tudna segiteni,hogy hátha meg tudom csinálni egyedül, mivel nem épp nagy most az anyagi oldalam, gondoltam hátha tudna itt valaki szakértő valami linkkel vagy leirással segiteni.előre is köszi :)
2012. ápr. 26. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy RGH-s átalakítás!
2012. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bővebben? ha valamit irnál róla, hogy, hogy kell megcsinálni, vagy linket adnál, megköszönném :)
2012. ápr. 26. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallotál már arról hogy google?
2012. ápr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy az RGH-s átalakításnál forraszgatni kell szóval ha nem értesz hozzá akkor vitesd el szakértöhöz!Ha meg makacs vagy akkor próbáld meg hátha elb@szod a géped!


Egy "szakértönél" 15 ezer egy RGH-s átalakítás de megéri mivel:

Bármilyen XBox 360-ra írt program futtatása, bárhonnan - tipikusan homebrew, emulátorok, arcade stb.

Régiókód feloldása, azaz bármilyen (akár NTSC) régiós játékok is mennek (dash_launch plugin kell, de azt én mindig rárakom)

Mivel nem lemezről mennek a programok, az XGD3, AP25 és bármilyen más esetleg a jövőben megjelenő lemez alapú védelmi technikák rögtön ki vannak védve. Nem kell újra flasheltetni vinni a géped soha többé

Ha a dvd meghajtó nem volt megflashelve eddig (LT+ 2.0 vagy fölött), akkor nem fog írt lemezeket beolvasni a gép ezután sem

De erre nincs is szükség, mivel egy külső FAT32-re formattált merevlemezről bármit el tudsz indítani

Persze ha ragaszkodsz a dvd-hez, akkor ha kibontod az iso-ból a fileokat (Xbox Image Browser program, lásd lentebb) és azokat simán lemezre írod, akkor a legtöbb esetben mégiscsak be fogja olvasni. Az iso-t nem szabad kiírni csak úgy ahogy van, mert azt flashelt meghajtó nélkül nem látja. És az így megírt lemez csak RGH / JTAG-os gépeken fog futni.

Ha a gépben van belső winchester, akkor oda akár FTP-n keresztül közvetlen számítógépről is másolhatsz bármit

- A merevlemez lehet külső vagy belső egyaránt.

2012. ápr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utána néztem, tényleg jobban járok szakértőhöz elvinni :) de azért köszi a válaszokat :D
2012. ápr. 26. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!