Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri videokazettákat átvenni...

Megéri videokazettákat átvenni DVD-re (asztali DVD felvevővel), amikor az írott DVD-k élettartama csak 5-6 év?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésben benne van a válasz.:)
2012. ápr. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
5-6 év múlva mutass majd egy videót ami működik.
2012. ápr. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Biztos hogy lesz a lomisnál. Egyébként a szalag is romlik, az sem örökös. DVD-ből kapsz goldot, ami nem csak 5-6 évre szól, továbbá tárolhatod merevlemezen is a digitalizált cuccot. Szóval különböző házi videókat érdemes Gold lemezen őrizni, de egy féltve őrzött tv-ből fölvett színházi felvételre már nem biztos, hogy költenék ennyit. Az inkább legyen meg két helyen, két különböző adattárolón.
2012. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az 5-6 évet honnét vetted? Nekem a legrégebbi írott DVD-im 2003-asak, vagyis 9 évesek és hibátlanul olvashatóak. Saját tokjukban, pormentes helyen tárolom őket.
2012. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A DVD Gold mennyibe kerül?


lehet, hogy 10 évig is jó egy írott DVD, de ennél kevesebb évre teszik az élettartamát.

Persze a videószalag se örökös, de ha 5 év múlva írott DVD-n se lesz jó egy felvétel, akkor nem csinálom meg.

2012. máj. 1. 00:31
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

100 év :)

2012. máj. 2. 01:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves videó felvételem még mindig kitűnően működik,jó nem is volt használva gyakran,csak azt mondják,hogy a nem használattól is elromolhat a vhs,hát nem tudom honnan veszik.
2015. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!