Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyibe kerül, és milyen...

Mennyibe kerül, és milyen fajta ez az e-book reader?

Figyelt kérdés

Media Marktban láttam ,az árára, termékmegnevezésre nem emlékszem, azóta bezárt az üzlet, így megkérdezni sem

tudom.

Szóval egy ilyen fekete fehér kijelzője volt, olyasmi mint a számológépnek, csak mintha fehér papír lett volna hátul, és arra vetítették volna a betűket. Nézegettem neten, de már csak olyasmiket találtam, amik jobban hasonlítottak a tabletekhez, volt bennük wifi, meg ilyesmi. Meg nagyon drágák voltak. Ha kicsit kaotikus volt a szövegem, és a megfogalmazása akkor elnézést! Egyébként mennyibe kerül egy ilyen legolcsóbbfajta e-book reader? És az mivel rosszabb mint a drágábbak?


2012. ápr. 30. 21:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam a legolcsóbbat, amiben nincs böngésző, meg ilyen fölösleges dolgok, de a szemem azért ne fáradjon el az olvasásban, tehát csak olvasásra használnám.
2012. ápr. 30. 21:23
 2/2 Santo Padre ***** válasza:
e-ink a technológia neve, a továbbiakban tudod így szűrni őket. Az amazonnak és a sonynak is vannak ilyen ebook readerei, meg gondolom még más cégeknek is.
2012. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!