Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen MP3-at, és fejhallgatót...

Milyen MP3-at, és fejhallgatót/füllhalgatót ajánlotok? (Szóljon jó hangosan, és hangminőségben se legyen utolsó)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék méregárban venni cuccokat, 20k alatt érdekelnének ilyesmik, csak zenét hallgatnék, ezért írtam MP3-at, de igazából jó lenne, ha jobb minőségű formátumokat is támogatna. (HÉV hangját nyomja el, ugyanis arra kéne.)
2012. máj. 2. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fülhallgató:

Sennheiser CX300-II (ez kb 10k).

Ennél jobb ennyi pénzért nem is hiszem, hogy van.

Lejátszó:

egy refurbished Sandisk Sansa Fuze vagy Clip, hardverapro.hu-n kapni kb 10k alatt (ami amúgy boltokban 25k körül van, és ez is vadonat új, semmi baja, én is onnan vettem, és visz mindent, nekem is csak FLAC van rajta szinte).

2012. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MP3: Sandisk Sansa Clip+ rockboxolva ;)
2012. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!