Ez a monitor 3D-s?

Figyelt kérdés

Találtam egy monitort, írja hogy 3D, de azt nem írja hogy 120Hz a képfrissítése. Szerintetek mennyire éri meg az árát ? Elvileg adnak hozzá 1 szemüveget (több nem is kell)

2 link,

Itt találtam a monitort, rengeteg infó van róla:

[link]


Innen "fogom" megvenni:

[link]


Olvastam, hogy nem az egész képernyő tűnik 3D-snek ezen a monitoron. Ez pontosan mit is jelent ?

Aki tud nekem jobb ajánlatot, az lenkelheti nyugodtan. A lényeg hogy 60 alatt legyen és érje meg az árát !!!



2012. máj. 3. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:

A másik kérdésem:

Jelenleg egy ATI-s, Sapphire radeon HD 5550 Grafikus kártyám van. Ez elbírná a Full HD felbontáson a 3D-t is ?

Adatai:

-512Mb VRam,

-1000Mhz RAM órajel

-550Mhz alap GPU órajel (AMD OverDrive-al 750-re húzható, ezt persze még nem próbáltam ki, nem is tervezem)

2012. máj. 3. 18:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem bírna el egy ilyen VGA 3D-t, de még 2D-be sem bírna szerintem közepes grafikát sem.

Amúgy ha írja, akkor igen, 3D monitor.

2012. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg a 75-hz monitoromon 1440x900 felbontás mellett ez a VGA elbírja a bekapcsolt 3D-t, csak a monitor nem képes 120Hz-ben megjeleníteni. De max felbontáson tuti nem lenne jó hozzá.

Ha valaki még beleolvas ebbe a kérdésbe:

Milyen VGA-t ajánlanátok, ami tuti vinné a 3D-t full HD-ben is ?

Alaplapom: ASRock M3A UCC

2012. máj. 4. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a VGA 3D-t?

Akkor az nem az a régi gagyi 3D? Sztereoszkópikus 3D-nek azért nagyobb a gépigénye, ez a VGA meg bőven 10k alatt van.

2012. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem is tudnátok segíteni?

Ez elbrná a 3D-t?


Adatok:Intel Celeron CPU

E3400 2.60GHz

2.61 GHz 1,96 GRAM


Válaszokat köszönöm

2012. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt nem csak a proci és a RAM a lényeg, hanem videókártyákról van szó. Megkérhetnélek rá, hogy csinálj új kérdést ? Felőlem linkelhetsz ide egy másik kérdést, de ne ferdítsd el az enyémet.
2012. máj. 5. 09:44
 7/8 NagyD1990 válasza:
nem kell hozzá gépigény mivel a monitor maga kreálja a 3d-t tehát akár játékkonzolt is lehet rá csatlakoztatni.
2012. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#akkor mivel magyarázod azt, hogy játék közben, ugyan azokkal a beállításokkal a 2D-t simán viszi, a 3D-nél pedíg rohadtul akad ? :)
2012. máj. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!