Skullcandy Skullcrushers vélemény?

Figyelt kérdés

Fejhallgató-t szeretnék venni mivel szebben szólnak a fülhallgatóknál és számomra legalább is sokkal kényelmesebbek. Itthon gépen Roccat Kave-met használom de ezt nem tudom rárakni telómra mert 2.0 usb csati meg 4 jack dugó azért nincs a telón.

Szóval ezt a fülest az utcán , buszon stb. szeretném használni szóval nem ártana ha szép design-ja lenne ezért lyukadtam ki a skullcandy termékpalettájánál ha bárki esetleg tud olyan fejhallgatót ami veri a skullcandy hangzását és viszonylag jól is néz ki az kérem ossza meg velem. :)


Na de a lényeg ,hogy erről a fülesről mi is a véleményetek esetleg valaki használ(t)-e ilyen fejhallgatót és mi a véleménye róla.


[link]



2012. máj. 4. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte az összes fejhallgató jól néz ki, az már más kérdés, hogy nem ilyen agyon dizájnolt valami, de nem néz ki rosszul, és sokkal jobban szól.

Skullcandy egy nagyon szar márka, csak a kinézete miatt szokták megvenni, bármelyik más márka jobban szól nála, pláne ennyi pénzért.

Pl. ha megnézel egy Sennheiser HD205-öt, szarul az sem néz ki, csak nincs telefikázva ilyen-olyan dizájnnal, viszont majdnem 10k-val olcsóbb, és ne tudd meg mennyivel jobban szól.

2012. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ha lesz lehetőségem meghallgatom mind2-t :)
2012. máj. 5. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem hallgatsz valami sok zenét és nincs zenei hallásod, vagy legalábbis elég jó hallásod lehet nem tartod majd szarnak a Skullcandy-t, de ha kicsit is tapasztaltabb vagy rögtön észreveszed, hogy fos.
2012. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég régóta hallgatok zenét és észrevettem azért ,hogy a roccatemen sokkal jobb a hangzás mint egy átlag kis fülhallgató-n azért érdekelt ennyire a skullcandy mert mindenkitől csak azt hallottam ,hogy mennyire atom durván jó fülesek. :) szívem szerint Dr. dree-t vennék lenne is rá pénzem de egyszerűen nem akarok annyit kidobni rá. :) Ma úgy is megyek pestre úgy hallottam ,hogy a media markt-ban elég sok fülest meg lehet hallgatni lehet benézek. :)
2012. máj. 6. 07:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Az igen, a két leggyengébb márkát nézted ki magadnak.

Skullcandy-ről csak rosszat olvasol, persze ha normális oldalon nézel utána.

Facebook-on a 14 éves divatmajmok tényleg jókat mondanak róla, életükbe nem láttak fülhallgatót, csak ez megtetszett nekik kirakatba és megvették, de attól még nem tudják milyen a jó.

Beats jobb, mint a Skullcandy, de iszonyatosan túl van árazva.

Amit 50-ért árulnak az egy 15 ezres jó márkájú fejhallgató környékén van, 50-ért olyan fejhallgatót kapni, hogy besírsz, nem szaros Beats-t.

2012. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kényelmetlen,szar minőségű,ritkaszarul szól,ha lemerül az elem eredetit kel hozzárendelni,kábele hamar tönre megy.érintkezési hibák és még sok más sorolni való van,
2012. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én a helyedbe G.I-t vagy hest vennék.
2012. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!